confessions

yavuztr

okyanustan gelen şişe - Admin

  1. toplam giri 227
  2. takipçi 49
  3. puan 4950

enpara

yavuztr
eft, hesap işletim gibi pek çok masrafı almayan finansbank'a ait bir bankacılık hizmeti. üstelik belirli aralıklarla her atmden komisyonsuz para çekme imkanı tanıyor. bu ve buna benzer pek çok sebepten dolayı bence zirvede olan başarılı bir hizmet.

10 yıl sonraki haline not bırak

yavuztr
cahit sıtkı'nın da dediği "Dante gibi ortasındayız ömrün." bölümüne geçebilmeyi başarmışsın, bu azmin için tebrik ederim.
şimdi şakaklarında ki aklara tekrar bakıp düşün, ne kazandın, ne kaybettin. düşününce oluşan hislerinde eğer, kayıpların seni hüzne boğmadıysa başardık dostum.
okumaya devam et, hedefine ulaştıysan eğer -şuan bile gözlerim doldu-, ne olur onu da başardık de, geçmişte ki halin onurlanacak.
her şeye "bizden geçti artık" demeyi bırak, kamp'a git. kimle gideceğini sen biliyorsun. doğa bizimdir.
umarım elektronik sigaran halen elindedir, bırakmayı aklından bile geçirme.

e. ile k. isimlerine günlük olarak küfretmeyi bırakma bıraktıysan tekrar başla nostalji olur, selamımı söylersin. umarım evlenmemişlerdir onlar bize lazım.

tüfek

yavuztr
günümüzde özellikle düğünlerde magandalar tarafından halen yoğun bir şekilde kullanılan silah çeşidi.
özel günlerde havaya sıkılınca atomun parçalanacağına, tüm insanlığa barış ve huzur geleceğine hatta ışınlanmanın bulunabileceğine inanılır.

yaşama sebepleri

yavuztr
günümüz insanların çoğu tarafından "intiharın haram olması" şeklinde belirtilecek olan nedendir.
kimisi için aşk, kimisi için inanç, kimisi için de hedefleri olarak genişletilebilir.

starbucks

yavuztr
(bkz:white chocolate mocha) seven berkecanların vazgeçilmez mekanı. elit göstermesi ile anılır. genelde fularlı ve önünde macbook açık tiplerin ara ara uğrayıp yakıtlarını doldurdukları mekan. kahve yudumlayıp kapitalizmin tartışıldığı vazgeçilmez yer.

doğmasın diye engellenmesi gereken tarihi kişilik

yavuztr
bir gün imkanı olursa cevabı kesinlikle (bkz:adolf hitler) ve (bkz:Josef Stalin) olacaktır. Bu yaklaşık 50 milyon insanın ölmemiş olması demek.
hatta iş biraz daha derinleşirse hitler'in sebebiyet verdiği bir ülkenin kurulamaması demektir. lakin önemli faydaları da unutmak anlamına gelecektir. hitler'in tüm caniliklerine rağmen gerçekleştirdiği bilimsel araştırmalar, icatların da unutulması demek.

boğaz ağrısı

yavuztr
mevsim değişimleri sebebiyle bu aralar muhtemelen çoğu insanın yaşayacağı hastalık. ileri seviyeye ulaşmış ise antibiyotik ile tedavi edilmektedir. başlangıç seviyesi için gargara kullanımı genelde yeterli olmaktadır. bitkisel çözümler de önerilmektedir.
0 /