erkeklerin poposuna bakan kadın

normal adam
Ben büyük abdest bozmakla alakali olduğunu düşünüyorum.
Mesela ben kadınların poposuna baktigimda zayif ince bir şey ise derim ki bu çay tabagini dolduramaz. Diğer yandan etli butlu bir şey ise bu bir tencere yapar derim.
Erkeklerde ise mesela etli butlu birisi ise bu bi çuval yapar derim.
Tabi bunlar öznel şeyler her şey olabilir.

terörist cenazesi

mehmetyildirim
Erbil'de gecirdiği kalp krizi sonucu geberen HDPkk eski sanliurfa Milletvekili ibrahim Ayhan'in cenazesi Ermenistan bayragina sarilarak defnedildi.!!

Hdpkk'ya oy veren chp'li ve kürt kardeslerim bunlar Türk, Kürt, mürt degil, kripto degil aleni acik serefsiz ermenidir!...

Velhasil kelam, bizde teroriste terorist denir!!! Bunlari bilerek ve isteyerek Sevende destekleyende sempati duyanda teroristtir!!!notre dame katedrali

serendipity
Fransa'nın başkenti Paris'te bulunan katedralde.
15 Nisan 2019 tarihinde yenileme çalışmaları sonucunda Notre Dame Katedrali'nde yangın çıktı. Katedral'in çatısının tamamı çöktü.


Paris Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Avrupa'da en çok ziyaret edilen yerlerin başında gelen tarihi Notre Dame Katedrali'nde renovasyon çalışmaların yapıldığı bölümde yangının çıktığı bildirildi.

gerçek islam bu değil

nushirevan
"Bundan 300 yıl kadar önce de müslümanlar namaz kılıyordu şimdi de kılıyor. Ama 300 yıl önce, Pasifik'ten Atlatik'e kadar dünyaya hâkimdi, şimdi ise sürünüyor. Namazda bir değişiklik olmadığına göre, müslümanlarda bir değişiklik var"

(bkz:Roger Garaudy)

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol