feng shui

nicksizolmazmi
Eve huzur, şans ve bereket gelmesi için yapılan dekorasyonlar. Kapıya dönük olacak şekilde yerleştirilen filler, kırık ve bozuk eşyaların derhal atılması ya da tamir edilmesi, salonda yeşil bitkilerin bulundurulması, dış kapının karşısına ayna asılmaması gibi.

aldatıldığını 21 yıl sonra öğrenen adam

nicksizolmazmi
Bu tip olaylara örnek teşkil edecek şekilde ciddi bir tazminat alması gereken, büyük ihtimalle iyi niyetli saf bir adam, babalarının aslında babaları olmadığını öğrenen, muhtemelen ciddi travma yaşayan/yasayacak olan çocuklar, adamı en az üç kez aldatmış, bunu yıllarca saklayabilmiş ve sırf kocasına olan öfkesi nedeniyle çocuklarını umursamadan, yaptığı rezaleti öylesine pat diye söyleyen bir kadın. Söylenecek pek bir şey yok zaten. Herkes kendi dünyasında yaşamış, tabi birininki çok daha renkli geçmiş.

hak yol islam yazacağız

lawyer x
sene 2004 14 yaşındayım. namaza başlamışım, seri olarak ilahi filan dinliyorum bağıra çağıra. işte bu da onlardan biridir.
ömer karaoğlu, aykut kuşkaya, taha, mustafa cihad, grup gençi sami yusuf, yusuf islam, eşref ziya terzi filan biliriz yani gençler.

kadınların rahat rahat osuramaması sorunu

vii
kadınların kendilerini taparcasına -haşa- seven erkeklerin yanında yellenmeye çekinmelerinin sonucudur. yani sonuçta güzel mi güzel kızsın. şimdi seni gözünde o kadar göklere çıkarmış adamın yanında zorrrttt diye nasıl ses çıkaracaksın? ama bu samimiyetsizliktir bir yerde. yani sığır gibi ulu orta yellenen bir varlıksan öyle davran her yerde, her mekanda. yellenmekten utanıp tuvalet falan aramana gerek yok. koy ver gitsin. seni tanıyan böyle tanısın, böyle sevsin.

yalnız bu doğallık işini abartmamak lazım. hani doğal olacağım diye "e büyük tuvaleti yapmak da ihtiyaç nasılsa" deyip, büyük tuvaletini herkesin ortasında yapmayacaksın elbet, o kadar değil.

bu arada biraz kibar olun. osurmak yerine yellenme deyin. (bkz:swh)
[email protected]