güven sözlük samimiyetsizliği

en nem vagyok
güven oluşması için öncelikle kurala-yasaya değil ilişkinin tarzına, biçimine, bağlamına bakılır.
insanlar arası ilişkide güveni kurallar doğurmaz. Düzen ve güven isteğinin kendisi kaos ve düzensizlik doğurabilir. her zaman geçerli kural anlamında söylemiyorum ama Pek saygılı kurallı bir ilişki samimiyetsiz de güvensiz de algılanabilir. dengeli olmalı ... insana dair meselelerde 2 kere 2 dört etmez.

Not: Ana sayfadaki güven sözlük kuralları kalkmış... bu iyi bir şey. geri gelecek mutlaka ama üzerinde düşünülmüş olacak.

ekşi sözlük'ün kapatılması

medikalninnici
Onaylanmasını doğru bulamadığım başlık.
Eğer ki güven sözlük adıyla güvenli dürüst bir ortam sözüyle yola çıkmışsak bunu onaylamak bize yakışmaz. Sonuçta sanal dünyanın büyük bir sözlüğü. herkesin bir çok bilgiye en kolay ve bir sürü çeşidiyle ulaşabildiği bir yer ekşi. Google amcaya ne yazarsaniz yazın iyi veya kötü bir ekşi başlığıyla karşılaşır , biraz dolanır ve aradığınızı bulursunuz. Senelerin sözlüğüdür, kimsede eline su dökememiştir. Bir iki olay durumunda Anneeaağğ ayşe saçımı çektiiiiiiğğğ, ali banaağ vurduuuu nidalarıyla mızmızlanıcak isek zaten kat edicek çok yolumuz var demektir. her yerin iyisi kötüsü var ve bir karşılaştırılma durumunda inciyle aynı kefeye konulmaktansa ekşiyle karşılaştırılmak onur verici olur diye düşünüyorum. Tabiki ekşi'nin eli su dökebilmek daha büyük bir onur. (bkz:güven sözlük çok yaşa)

interaktif sözlükler temmuz 2018 sıralaması

interaktifsozlukler2
hacettepe sözlük ün aylık girdi sayısına göre 21. olduğu sıralamadır. sıralamaya gelirsek; ilk beşte; her zamanki gibi (gbkz: ekşi sözlük), (gbkz: uludağ sözlük) ve (gbkz: dünya sözlük), (gbkz: instela), (gbkz: kutup sözlük) yer alıyor. sıralamaya (gbkz: uçuçu sözlük) dahil olurken, (gbkz: kötü sözlük) geçen ay kapandığından gümüş lig sıralamasına dahil oldu. tüm interaktif sözlükler sıralaması na ve açıklamalara ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz: (url:https://interaktifsozlukler.com/interaktif-sozlukler-temmuz-2018-siralamasi/) Temmuz ayı çalışmalarımıza ek olarak Sözlük Röportajları sayfamızda iki yeni bölüm sizleri beklemekte. İnteraktif Sözlükler Sıralaması kapsamında devam ettiğimiz Sözlük Röportajları çalışmamızın Temmuz ayı konukları (gbkz: Bol Sözlük) ve (gbkz: Ayı Sözlük) oldu. Her iki sözlüğün yöneticilerine de röportaj teklifimizi yanıtsız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz. Sözlük Röportajlarını okumak için buradan devam edebilirsiniz. (url: https://interaktifsozlukler.com/roportajlar/) interaktif sözlükler sıralaması formatsız sözlükler-gümüş ligi sıralaması için: (url:https://interaktifsozlukler.com/interaktif-sozlukler-siralamasi-gumus-lig/) ağustos 2018 sıralamasında görüşmek üzere. (url:https://interaktifsozlukler.com/)

cem uzan

serendipity
Mitinglerine, tavuk döner dağıtılacağını ilan ederek kitle toplayan; Genç Parti genel başkanı olmasına rağmen yaşlıların kalbinde taht kurmuş, sempatik dolandırıcıdır.

fesatlık

ribaye
Kendin sahip olamadığın herhangi bir şeye ( eşya, başarı, kıyafet vb) gibi şeylere başkaları sahip olduğunda duyduğun öfke ve kıskançlık hissi.

şivan perwer'in ağlayarak çektiği video

queen

bir köpeğin ağlayarak konuşmaya çalıştığını göreceğiniz videodur.
devleti onlar kurmuşlar(!) behbehbehbeh. k*rdistan diyor. bırakmıcaz diyor.
evde köpek beslediğim ve davranış analizlerini yaptığım için size de tercüme ettim.
tükürüklerini topla pis hain, yaptığın o propagandaları yutarken sana lazım olacak.
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com