güven sözlük ile hacettepe sözlük birleşmesi

mavikaranlik mavikaranlik
Değerli güven sözlük ve Hacettepe sözlük yazarları,
Bilindiği üzere iki sözlük platformuna da ev sahipliği yapmaktaydık. Tek farkı yazarları ve yazılımları şeklindeydi, Hacettepe sözlük için düşündüğümüz canlandırma çalışmaları istediğimiz düzeyde ilerlemedi. Bunun da sebebi maalesef iki sözlüğe birden aynı oranda ilgi ve vakit ayıramıyor olmamızdı.
Tüm bu sebepler ile ikisini de tek bir çatı altında toplayıp o şekilde ilerleme kararı almış bulunmaktayız. Böylelikle hem daha aktif kitlelere ulaşacak hem de parçaya bölünmemiş olan ilgi ve vaktimiz nedeniyle tek bir çatıdan hizmet imkânı bulabileceğiz.
Hacettepe sözlük bünyesinde bulunan:
+5bin entry ve +500 üye aramıza bugün dahil edilmiştir.
Olası teknik problemler sebebiyle dikkat edilmesini istediğimiz birkaç nokta olacak.

TR Karakter problemi nedeniyle güven sözlük'e aktarılan üyeliklerde tr karakter içeren nicklerin düzenlemesi sağlanmıştır. Bu nedenle nickiniz ile giriş yaparken Türkçe karakter kullanmamanız gereklidir.
Örneğin hacettepe'de “güven” nickini kullanan bir yazarımız burada giriş yaparken “guven” şeklinde giriş denemelidir.
Üyeliğinizi veya şifrenizi hatırlamıyorsanız bu linke tıklayarak yeni şifre talep edebilir ve mailde size bildirilen nickinizi öğrenebilirsiniz.
Diğer üyelik problemleri için ise lütfen bu link üzerinden bize ulaşınız. Böylelikle sorunlarınızı çözüp en kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştireceğiz.
Veritabanı birleştirme işlemimiz dün (21.01.2019) tarihinin gecesi başladığı için o vakitten şu an'a kadar olan entry ve üyeliklerde bir kısım eksiklikler söz konusu olabilir. Onların birleştirilmesini de manuel olarak sağlıyor olacağız.
Gördüğünüz olası problemleri bize bildirmenizi rica ediyoruz.
Aramıza yeni katılan arkadaşlar, (bkz:güven sözlük kullanım kılavuzu) ve (bkz:kurallarımız) başlıklarına göz atabilirler.
Ayrıca güven sözlük mobil uygulaması için: https://play.google.com/store/apps/details?id=apps.guvensozluk.com
Tanıtımlarımız:

(bkz:güven sözlük şarkısı)
(bkz:güven sözlük tanıtım ve teşekkür videosu)
(bkz:güven sözlük yönetimi)

Bu vesile ile değerli Hacettepe yazarlarına da kocaman bir hoş geldiniz diyelim.
İlerleyen zamanlarda Hacettepeli yazarlarımıza özel projelerimizde olacaktır.

Sevgili atalarımızın de dediği gibi:
(bkz:it ürür kervan yürür)

Dip not:
Dün 00:00 ile bugün 18:00 arasında girilen entryler ve üyelikler veri kaybı yaşamıştır, manuel olarak en kısa sürede eklenecektir.

Diğer sözlükte yer alan tüm entry ve başlıklar tüm yazarları ile birlikte aktarılmıştır fakat olası problemler nedeniyle eksik/fazla entry'si olduğunu gören hacettepe yazarları bize dönüş sağlarsa problem giderilecektir.

Üyelik sildirme talepleriniz için: https://guvensozluk.com/iletisim
1