sözlükte küfür ve argonun yasak olması

monica ziyagildurulay
uzun zamandır yazmıyordum geçen gün robin teyzemize ***** demiştim oradan fark ettim bu olayı çok takılmayıp geçtim... engelleri her zaman aşan kişiliğim ufak bir sansürle bu işi halletti tabi ****** yazınca sansürlemedi xd. He he kimse böyle yazınca ******* demek istediğimi anlamadı ajshdjdk komik ya. Neyse kıymetli bi' yazar arkadaş aramızdan ayrılmış, adam haklı. Bu arada mesela eski ben olsa sırf program düzgün çalışıyor mu diye kontrol etmek için bildiğim tüm küfürleri sıralardım ama yapmıyorum bazı şeyler daha güzel olabilirdi, 2019 yenilik, özgürlük çağı vs. Neyse geçelim. yalnız bir şey merak ediyorum başka dil de edince sansürlüyor mu?

Kenci kurakahbeye ya da esel hmmm *****!

Ps: sözlük sadece Türkçe biliyor ahahhaajj. Üç farklı dilde küfür edebilme yeteneğimi taktirle karşılamanızı bekliyorum, iticilikte de zirveye oynadım galiba ama şey birileri ne demişti bazılarımızın çekici olmak gibi bi' Gayesi yok. He he tuttum bu lafı kullanırım bunu.

yaşar özel

sesveofke
Yaşar Özel "Ses Kralı" unvanıyla da bilinen bas bariton sesli Türk sanat müziği solistidir. Bariton sesini çok yumuşak kullanarak bu ses tipinin nasıl kullanılması gerektiğini öğretmiştir.
16 nisan 2019'da vefat etti. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.

sözlükte küfür ve argonun yasak olması

tostumuyedimbekliyorum
ahahaha. cidden buna hala devam mı?

çok ilginç. mesela "kayışları koparmak" argo bir tabir. bunun yerine "reel dünyada meydana gelen olaylar karşısında ruh sağlığını efektif bir biçimde koruyamamak" mı diyeceğiz?

off... küfrü zaten geçtim. herhangi birisine küfür etmedikten sonra...

çok saçma. çok. ben bu mevzuyu (bkz:#10866) entryde eleştirip ağla yapılmıştım gerçi bak. kendimi yormayım yeniden. okumak isteyenleri oraya alalım. cillooooop gibi entry. düşünün ki ağla yapılmışım. o kadar dokunaklı.

artık mizahla karşılık veriyorum:
sözlükte küfür ve argonun yasak olması
[email protected]