confessions

vitirilin

dolunaylı nüktedan - 2. Nesil Yazar

  1. toplam giri 150
  2. takipçi 7
  3. puan 2359

ford

vitirilin
Pick-up sınıfında Ranger modeli vardır. Gayet iyi kamyonetlerdir. 12lt/100 km yakıt ortalamalarına sahip 2.2 tdci motorları otomatik vites seçeneğiyle sunulur. Suv hissini en iyi yansıtan pick-up diyebiliriz.

married with children

vitirilin
İngilizce öğrenirken şaşırabileceğiniz bir kalıp. Örneğin “She is married with 2 children” saf olarak türkçeye çevrilirse iki çocukla evli kadın anlamına gelir. Gerçekte ise evli ve 2 çocuklu kadın anlamındadır.

kriz mi o da ne paylaşımları

vitirilin
Bunu düşünen insanımız ya Türkiyede yaşamıyordur, ya da gerçekten krizin etkileyemeceği kadar varlıklıdır. Aksi halde 40 kasası olmasına rağmen (bkz: gimsa) tıklım tıklım olan marketler zincirinin bile boş olması ya da en ucuz yemeklerden tavuk dönerin bile satılmaması krizin etkilerine birer örnektir. Gayrimenkul veyahut otomobil satışlarından bahsetmeye gerek bile yok. Zira satışlar sıfıra yakın bu sektörlerde.

recep tayyip erdoğan

vitirilin
şanslı denilemeyecek kadar çok şey başarmış başarılı politikacıdır. akademik kariyerinin çok üst düzey olmamasına rağmen ahmet davutoğlu gibi dehaları dahi yönetebilmesi onun liderlik için zekanın yanında başka şeylerin de gerekli olduğu gerçeğini göstermiştir. Liyakat konusunda sıkıntıları olan fakat genel olarak baktığımızda diğer parti liderlerinin arasında en mantıklı kişidir, kişiliktir. kötü seçeneklerin iyisidir kısaca.
1

ingilizce geliştirmek isteyenlere tavsiyeler

vitirilin
Yeni bir dile hiç mi hiç yatkınlığı olmayan, 2 yıl ingilizce hazırlık okumuş biri olarak cevabım kelime bilgisine ek olarak ingilizce ortama mümkün olduğunca maruz kalmaktır. Bundan kasıt ingilizce konuşulan bir yerde yaşamak olabilir, bol bol ingilizce videolar izlemek olur etc. Siz onla uğraştıkça, siz farketmeden gelişeceksiniz. Reklam gibi olmasın ama Cambly diye online görüntülü konuşma uygulaması var. Bu da yardımcı olur, özellikle speaking için.
Sözlük
Kuluçka Makinesi Açılış Organizasyon serbest piyasa