confessions

pikachu

dolunaylı nüktedan - 1. Nesil Yazar

  1. toplam giri 259
  2. takipçi 2
  3. puan 2278

sözlük kızları

pikachu
güven sözlük haricinde her sözlük platformunda bulunan altın bir sözlük terimidir.

buraya gelince erkekler koğuşuna gelmiş gibi oluyorum. hayır yani aksini iddia eden sözlük kızları yeşillendirebilir.

falaka

pikachu
Bir nevi ceza sistemidir. Falaka yemeyen insan sadece yüzeysel olarak anlatır ve geçer. Falaka yemiş birisi ise en ince detaylarına kadar bilir. Bende size En ince detaylarına kadar anlatıcam sjsjsj. Öncelikle falaka ikiye ayrılır. Ayakkabılı falaka ve ayakkabısız olmak üzere. Ayakkabılı falaka rahattır 175e kadar çıkarsınız rahat tabii ama yine sonrası pekte sıkıntı olmaz. Öteki taraftan ayakkabısız falaka falakanın hasıdır. 100e kadar ciddi bir falaka yemişseniz ve dayanaklı bir bünyeniz varsa 100den sonraki atılan falakaları hissetmeyeceksinizdir. Çünkü artık ayaklarınız hissetme yetisini kaybedecektir. Bu sebepten dolayı ayaklarınız su toplayacak ve ayaklarınızı soğuk yoğurtta bekletmeniz gerekecektir. 3 güne geçiyor ancak 3 gün boyunca yaşadığınız acının tarifi olmayacaktır. Falaka güzel bir ceza sistemi sayılmaz ancak yinede bazı ceza sistemleri ile karşılaştırıldığında bence makul. Bunları nasıl mı biliyorum? Orası da bende kalsın..

paylaşmak

pikachu
Bir erdemdir. Herkes paylaşımcı olmayı beceremez arkadaşlar. Her şeyi paylaşırsın; derini, sorunlarını, yemeğini, sevgini, aşkını ve belki de sigaranı. Öyle güzel bir kelimedir.

feminizm

pikachu
türkiye'de yeterince yanlış anlaşılan ve kadınların genellikle erkeği ezip kendilerini üstün tutma temalı senaryosudur.

keşke türkiye'deki feminizm de düzgün olarak uygulansa da bizde feminist olsak..

pubg mobile

pikachu
Normalde sadece mobilden oynanması daha iyi ve güzel iken bunu pc için olan pubg nin paralı olması nedeniyle pubg mobile'ın pcde Android emülatör ile oynamak oyunda hilelere sebebiyet verdi. Bu emülatörü ise tencent games çıkardı. Yani şöyle ki normal pubg paralı olduğu için millet bilgisayarında pubg mobile oynuyor anasını satayım.

Hileler genelde aim, esp sekmeme ışınlanma, tek atma gibi yüzlerce özellikten oluşuyor. Tencent games ise baktığım üzere çözümü oyuncuyu banlamakta bulmuş. Şimdi sorabilirsiniz hani mobile da direk hile olmaz mı diye. Olabilir arkadaşlar. Bunun için cihazınızın rootlu olması gerekiyor. Rootlu olsa bile ayrıca pubg mobile gameguardian (gg) gibi oyunlarda hile yapmamızı sağlayan uygulamalara engel Atmış. Bu yüzden biraz zor mobilde pubgye hile çekmek. Ban riski de çok fazla maalesef. Umarım hileler biter ve bizde güzel bir oyun deneyimi yaşarız.

dış görünüş mühim değil safsatası

pikachu
Büyük bir zırvadır.

Dış görünüşün önemli olmadığını bildiğiniz halde dış görünüşe önem verirsiniz çünkü insan doğası gereği karşısındaki kişinin direk yüzünü gördüğü için onun iç karakterini tipiyle özleştirir. Bu yüzden güzel insanların karakteri hep iyi zannedilir. Ama aslında öyle değildir.
0 /
Sözlük
kuluçka makinesi One Hit Wonder Likit Smok Nord