confessions

pattes

anlat ucundan merak ettim - 2. Nesil Yazar

  1. toplam giri 125
  2. takipçi 1
  3. puan 1814

saç ekimi

pattes
saç dökülmesi çeşitli nedenlerle gerçekleşebiliyor. gerek kalıtsal, gerek strese bağlı nedenlerden dolayı bu tarz sorunlar ortaya çıkabiliyor. her yaş grubundan insanı olumsuz olarak etkileyen saç dökülmesi bir kader değil.

işin uzmanları tarafından yapıldığında saç ekimi başarılı ve dökülme öncesine göre çok daha sağlıklı saçlara gebe bir işlemdir.
https://orhanturnali.com

baskı beton

pattes
baskı beton veya desenli beton, dünya genelinde kullanılan bir yapı düzenleme uygulamasıdır. sunduğu avantajlı özellikleriyle uzun yıllar özelliğini kaybetmeden estetik görünümüyle sağlamlığını korumaktadır. baskı beton uygulaması kolay ve pratik olduğu için diğer beton işlemlerine göre daha çok tercih edilmektedir. sizlerde uzun süre dayanıklı, bakımı kolay yapılabilen ve çeşit olanağının fazla olduğu uygulama istiyorsanız zemin baskı beton tercih edebilirsiniz.
baskı beton

masal

pattes
Masal Oku sitemiz çocukların kullanabileceği sade bir tasarıma sahiptir. Siteyi hazırlarken bu konuya öncelik verdik çünkü web sitemizin hem çocuklar hem de büyüklerin kullanabileceği şekilde dizayn etmeyi hedefledik. Masal okumak isteyen bir çocuk sitemizde anasayfa üzerinden keloğlan masallarına veya peri masallarına kolayca ulaşabilir. Çalışmalarımız başta masal olmak üzere farklı bölümlerin bir araya getirilmesi konusunu kapsamış, bu çerçevede adımlar atılarak kategoriler belirlenmiştir. Tasarım konusunda renk seçimi de özenle yapılmış ve renk tonlarının birbiriyle uyumu ile ilgilenilmiştir. Hikaye Oku adresine gelen bir kişinin anasayfanın üst tarafında görebileceği bölümler keloğlan masalları, peri masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler olmak üzere sıralanmaktadır.
https://masaloku.com.tr/
0 /
[email protected]