confessions

nushirevan

azurenin son damlası - 2. Nesil Yazar

  1. toplam giri 1178
  2. takipçi 13
  3. puan 7274

battle royale

nushirevan
Call of duty 'nin şu meşhur pubg tarzı mobil oyunu. Bu aralar baya sardım. Pabcii gibi hileciler de yok. Uçaktan atıyorlar seni, paraşütle yere inip sürekli daralan alanda silah bulup düşman indiriyorsun. Ta ki bi karış alan içerisinde son kişi olana dek. 4'lü veya 2'li takım da olabiliyorsunuz. Savaşırken online konuşabiliyorsunuz.Not 1: call of duty (bedava) indirdikten sonra level 5'e gelene dek battle royale açılmayabiler. Merak etmeyin 5 kere oynasanız zaten level 5 oluyorsunuz.

Not 2: ilgi görürse güvensözlük klanı da oluşturabiliriz.

tecrübe edilen en acımasız gerçek

nushirevan
Gen havuzunuzun yosun bağladığını, içerisinde bilimum bakteri ve virüsün yüzeye çıkmak için hazır kıta beklediğini fark etmek. istediğin kadar yemene içmene dikkat et, spor yap, stresten uzak kal.. kalp varsa soyda vardır aga.. şeker ha keza.. sene olmuş 2019, omurilik sıkışması nedir yaw böyle bir gen aktarımı mı var?

ateşkes

nushirevan
Savaşan iki meşru unsurun arasındaki silah bırakma dönemi.

barış pınarı harekatı için bu terimi kullanan yazarlarımız olmuş (bkz:#71116) üzüldüm ve hiç adetim değildir eksi vermek durumunda kaldım. Biz suriyenin kuzeyinde savaşmıyoruz, terörle mücadele vermekteyiz. Bunu daha kendi içimizde kanıksamadan elin oğluna nasıl anlatacağız? Pkk/ypg/pyd devlet mi, meşru birer hükümet mi allasen..

9 ekim 2019 trump'ın erdoğan'a mektubu

nushirevan


Diplomatik dilden yoksun, tehdit ve aşağılama içeren dengesiz bir adamın mektubudur.

Demokratların "erdoğan'a karşı yumuşak davranıyorsun" eleştirisine karşılık ortaya çıktı bu mektup. Maalesef beyaz saray'ın mektubun gerçek olduğunu söylemesiyle dünyayı yönettiğini iddia eden abd başkanının dangalaklık seviyesi görülmüş oldu. Abd halkı bile "bu nasıl üslup?" Diye hayrete düşmüşken, muhalefet olmak için abd başkanına karşı kendi başkanıyla dalga geçtiğini zanneden bizim yerli kıt akıllılar da yok değil.

Külliye'nin açıklamasına göre "mektup buruşturulup çöpe atıldı" imiş.. bence trump'ın azlinin ardından abd'ye iade edilip utanç müzesinde sergilensin
0 /
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com