harun

serendipity
Anasayfaya bir göz atayım, bakalım bugün gündemde ne varmış diye baktığınızda anasayfanın %99'unu kendi entryleriyle süslemiş olan sevgili 2. Nesil yazarımızdır. Tek başına iktidarlığın sözlük bulmuş halini hem başlığı, hem oldukça manidar içerikleriyle süsleyen sevgili yazarımız hepimizi utandırmış kendi nickaltını bizim açmamızı beklemeden daha doğrusu “hoş geldiniz” dememizi beklemeden; “ben geldim siz nerdesiniz?” Diyen sevgili yazarımıza her ne olursa olsun kocaman bir hoş geldiniz diyoruz.

-balkon konuşması yapmak üzere Harun başkanı bekliyoruz-
ahlakbekcisi
robot olduğunu düşündüğüm yazar. aksi taktirde bir insan nasıl olur da 7/24 başlık açar, entry girer anlayamıyorum. açtığı bazı başlıklar güzel olsa da bazı başlıklar da bir o kadar gereksiz. bazen sanki başlık açmış olmak için yazıyormuş gibi geliyor bana.
finite infinite
Bazen ciddi ciddi kendini klonlattığını falan düşünüyorum. En kötü ihtimalle dördüz, beşiz aslında. Zira bir insan nasıl bu kadar insanüstü hızla bu kadar yazı yazar anlamadım.
(bkz:şaşa kalmak)
Şaka bir yana kalemine zeval gelmesin.
reis
sözlüğün maaş bağlaması gereken yazar gibi yazar, aynı zamanda "yazar" unvanını en çok hak eden yazarlardan birisidir, sözlükte daim olması gereken demirbaşlardan, kaleminize ve bilginize kuvvet sayın @harun, saygılar...
2
10line
Sözlüğün arısı gibi adeta. Bir başlık görünce bunu sayın yazarımız açmıştır diye tahmin etmek zor olmuyor. Bu azimle sözlük çok ileri ve etkin mertebelere ulaşacaktır. Faydalı bilgileri ve yorumlarından yararlanmak güzel. Varlığınız sözlükte daim olsun efendim
1
gazelle
Sözlüğün en çalışkan bazen "ne işsiz adam bu" dediğim ama yazdiklarini okuyunca gerçekten emek verdiğini fark ettiğim 2. nesil yazar. Başarılarının devamını dilerim.
3
johny johny yes papa
sinirlerimi bozan er kişi yazar. bence erkek. belli olmaz, kimseye güven olmuyor bu devirde.
hangi başlığa girsem karşıma çıkıyor. sinirlerimi bozmaya başladı.

profilindeki şamil basayev mi şeyh şamil mi anlamadım ama ikisi de olumlu.
6
atninelantic
attığı fotoğraflarda tesbih gözükmüyor sanan yazar (bkz:swh). Şaka bir yana her daim karşıma çıkan, gerçekten çabalayan bir arkadaş. sağ olsun, var olsun.
0 /

Radyo Yayını