seri eksi basan yaralı yazar

phoenixgrm
artık eksi yiyen yazar hangi yarasına bastıysa bu yazarın, alakalı, alakasız bütün entrylerine eksi atıldığını öğrenir.
(şu an yaşıyorum, ofansif bir söylemim de yok hiç bir yerde)
ps: "rahatsız olduğunuz durumu kişilerle önce konuşun, sonuç alınmazsa eyleme geçiniz"
lavii
Yazar arkadaşıma katıldığım önerme.üstelik hızına yetişemiyorum.başlık altında verilen bilginin yanlış olduğunu düşünüyorsanız yada karşıt bir fikriniz varsa bilgi paylaşımı yapın tartışalım bilmiyorsak da öğrenelim. burada iletişime geçip konuşma imkanı sunulmuş neticede .kelime anlamını yazıyoruz hoop eksi başka bir anlamı varda bizmi bilmiyoruz neye eksi neden eksi. İlk başlarda kendimi sorguluyordum yanlış olan nedir diye sonra fark ettim ki bu eylemin tek amacı seni sevmedim ne yazarsan yaz bende sana eksi.
(bkz:tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış)
3
nicksizolmazmi
Hem favorilerine ekleyip Hem de eksi basıyorsa ilginç yazardır. Onun dışında Eksilenmek gayet normal durum. Seri eksilenmedim hiç ama beni öldürmeyen şey, beni güçlendirir (swh)
3
mehmetyildirim
bir yazarimiz (bkz:#9065) no'lu entryde sahsima nick alti acmis(var olsun), bastigi seri eksileri acik yureklilikle ifade etmistir. Diger yazar arkadaslara mitralyöz edasiyla eksi basan yazar/yazarlar kimse, en azindan cocuklugunda ya da ergenlik döneminde yasadigini sandigim insaat-bekci travmasini bizlere yansitmamasidir. Kullaniyorsa sayet Flakka, bonzai veya türevleri narkotiklerden uzak durmasidir. Hoslanmadigin görüse eksi vermenizle hic kimsenin derdi olamaz fakat bilincli psikolojik saldirilar yani mobbingler size (bkz:yazık sakat galiba) yazmamiza neden olacaktir.

Edit : imla ve eksik cumle basi
aydakigunes
An itibariyle profilime uğrayan yazar.
Kendisine kırıldım, bir bardak çayımı içmeden gitti. (bkz:swh)
Edit: muhtemelen ikizler burcu şimdi de girilerim artılanıyor.
kisiselbakim
Benim de öyle bir manyağım var. Çok ilginç, daha yazımı bitirmeden eksi yapıyor.
Manyak arkadaş,
Varsa bir zıt görüşün, insan gibi yaz beyan et, tartışalım. Yok amacın herkese karşı olmaksa öyle karşıtlığı sokayım afedersiniz
medikalninnici
Kendisiyle sorunları olan yazardır aslında. Eksikliklerini başkalari üzerinden kapatmaya çalışıyordur. Eksi basman sorun değil aslında sevgili yazar arkadaşım. Bunu hepimiz yapıyoruz. Katılmadığın görüşler yazılar olabilir. Tartışabileceğimiz noktada birbirimizi yıpratmadan [ebkz][/ebkz] yapıp yaz düşüncelerini. Sorun daha gönder tuşuna yeni basılan destan niteliğinde yazılmış entrye nasıl eksi basabildiğindir. Emeğe saygı adına okuyup bassaydın keşke diyorum kendisine. Saygılar.
harun
yönetim tarafından uyarılan, eğer tekrar ederse uzaklaştırılacak olan yazardır. dün gece de ben yaşadım seri eksilenme olayını. selamlarımı iletiyorum kendisine.
beatrice
arkadaşım sıktın artık demek istediğim yazar.
ama göremiyorum ki kim.
derdin ne ya?
eksi verebilecek kadar düşünebilme yeteneğin varsa lütfen onu açıklayacak kadar da cesaretin olsun.
anonimliğin arkasına bu kadar da sığınılmaz ki.
kepazelik.
5
nicksizolmazmi
Neden bilmiyorum, sözlükte ne zaman görsem beni gülümseten naif başlık. Neredeyse en sevdiğim başlık desem abartmamış olurum. Düşüncesini beğenmesem de kimseyi eksilemedim, eksilemeyi de düşünmüyorum. Eksilenmek de o kadar kötü bir şey değil. Zaten girinizin konusuna göre kimin eksilediğini tahmin etmek çok da zor olmuyor. mesela hayırlı cumalar başlığına yazmayı düşündüm giri uzerine 3 adet eksiyi şu anda bile görür gibiyim (swh).