seri eksi basan yaralı yazar

lavii
Yazar arkadaşıma katıldığım önerme.üstelik hızına yetişemiyorum.başlık altında verilen bilginin yanlış olduğunu düşünüyorsanız yada karşıt bir fikriniz varsa bilgi paylaşımı yapın tartışalım bilmiyorsak da öğrenelim. burada iletişime geçip konuşma imkanı sunulmuş neticede .kelime anlamını yazıyoruz hoop eksi başka bir anlamı varda bizmi bilmiyoruz neye eksi neden eksi. İlk başlarda kendimi sorguluyordum yanlış olan nedir diye sonra fark ettim ki bu eylemin tek amacı seni sevmedim ne yazarsan yaz bende sana eksi.
(bkz:tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış)
3
nicksizolmazmi
Hem favorilerine ekleyip Hem de eksi basıyorsa ilginç yazardır. Onun dışında Eksilenmek gayet normal durum. Seri eksilenmedim hiç ama beni öldürmeyen şey, beni güçlendirir (swh)
3
mehmetyildirim
bir yazarimiz (bkz:#9065) no'lu entryde sahsima nick alti acmis(var olsun), bastigi seri eksileri acik yureklilikle ifade etmistir. Diger yazar arkadaslara mitralyöz edasiyla eksi basan yazar/yazarlar kimse, en azindan cocuklugunda ya da ergenlik döneminde yasadigini sandigim insaat-bekci travmasini bizlere yansitmamasidir. Kullaniyorsa sayet Flakka, bonzai veya türevleri narkotiklerden uzak durmasidir. Hoslanmadigin görüse eksi vermenizle hic kimsenin derdi olamaz fakat bilincli psikolojik saldirilar yani mobbingler size (bkz:yazık sakat galiba) yazmamiza neden olacaktir.

Edit : imla ve eksik cumle basi
kisiselbakim
Benim de öyle bir manyağım var. Çok ilginç, daha yazımı bitirmeden eksi yapıyor.
Manyak arkadaş,
Varsa bir zıt görüşün, insan gibi yaz beyan et, tartışalım. Yok amacın herkese karşı olmaksa öyle karşıtlığı sokayım afedersiniz
medikalninnici
Kendisiyle sorunları olan yazardır aslında. Eksikliklerini başkalari üzerinden kapatmaya çalışıyordur. Eksi basman sorun değil aslında sevgili yazar arkadaşım. Bunu hepimiz yapıyoruz. Katılmadığın görüşler yazılar olabilir. Tartışabileceğimiz noktada birbirimizi yıpratmadan [ebkz][/ebkz] yapıp yaz düşüncelerini. Sorun daha gönder tuşuna yeni basılan destan niteliğinde yazılmış entrye nasıl eksi basabildiğindir. Emeğe saygı adına okuyup bassaydın keşke diyorum kendisine. Saygılar.
nicksizolmazmi
Neden bilmiyorum, sözlükte ne zaman görsem beni gülümseten naif başlık. Neredeyse en sevdiğim başlık desem abartmamış olurum. Düşüncesini beğenmesem de kimseyi eksilemedim, eksilemeyi de düşünmüyorum. Eksilenmek de o kadar kötü bir şey değil. Zaten girinizin konusuna göre kimin eksilediğini tahmin etmek çok da zor olmuyor. mesela hayırlı cumalar başlığına yazmayı düşündüm giri uzerine 3 adet eksiyi şu anda bile görür gibiyim (swh).
nicksizolmazmi
Son üç saattir, üşenmeyip aylar önce yazdığım entryleri bile eksileyen, benden gerçekten hiç haz etmeyen, muhtemelen başkalarının görüşlerine saygı duyulması gerektiğini savunan yazar. Hayır, ne olmuş yani izmir marşını yazdıysam. Sözlüğe bir giriyorum 48 kırmızı, bir umut bir mutluluk bendeki. Kim bilir kaç artilandim düşüncesi, derken ( bu arada artilayanlara teşekkür ederim) bir bakıyorum 30 küsur eksi. Ne hakkın var umutlarımı öldürmeye. Bu arada mehter marşını da severim, bunu da bil isterim (swh).
8
nushirevan
an itibariyle açtığım, yorum yaptığım tüm başlıkları sırayla eksileyen yazar. kendini tatmin ediyor bir şekilde sanırım. ruh sağlığı için devam etmelidir
siyahhanim
Bir insanın fikirlerini beğenmememiz o insanla meselemizi şahsi bir mesele hâline getirip saygisizlasmamizi gerektirmez. Seri eksilemek ne yahu hangi seviyede anlama probleminiz var ?
reis
bu yaralı kardeşlerimiz hep bana saldırıyor, saldırın vesselam, eksi atan elleriniz dert görmesin, sorun yok, attığınız her eksi beni daha da güçlendirecektir.
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com