kola

monica ziyagildurulay
Çok güzel içecek ciddi söylüyorum aşırı güzel aslında asit ama muhteşem, değişik çok seviyorum mesela hayatta her şeyi bırakmaya inancım tam ciddi söylüyorum okuduğum okulu bıraktım, yaşadığım şehri bıraktım, çok sevdiğim arkadaşlarımla görüşmeyi bıraktım hatta bir ara aşık olur gibi oldum onu da bıraktım ama kolayı bırakamıyorum günde 2 litre içsem doymuyorum. İçine bakıyorum ekstrem değişik bir şey yok ama olmuyor, içmesem yoksunluğunu hissediyorum resmen.
ciddi zarar veriyor vücuda, içmeyin siz ben içerim... muhteşem.
mahmihri
Oldum olası sevmedim, içmem. Sebebi bende fare fobisi var çocukken içinde fare var dediler öyle bir soğudum ki ucu bucağı yoktur. Çocuk aklı ama işti yer ediyor iyi ki de etmiş.
muskulpesent
içmeyim şu zıkkımı diyorum ama engel olamıyorum. Allah'tan üniversitedeyken kariyer günlerinde coca cola ortadoğu bölge sorumlusuydu yanlış hatırlamıyorsam bir abimiz gelmiş ve ' insan sürekli su, meyve suyu içmekten sıkılmaz mı arada kola da içmek ister, söylendiği gibi fare falan yok içinde her şişeye fare nereden bulacağız' tarzı yorumlar yapmıştı da rahatça içebiliyorum. (bkz:swh)
nushirevan
içerisinde bağımlılık verici maddeler bulunduran ve dünyada abd başkanlık yarışı dahil tüm reklam kampanyalarına yön verebilecek kadar güçlü lobilere sahip içecek. vücuda faydasından çok daha fazla zararlı olduğu açık ama o boğazı yakma hissini de değme içecekler veremez o konuda hem fikiriz. içerisindeki tüm zararlı maddeler bi yana, bi bardak kolada bir bardak dolusunca kesme şeker olduğu gerçeği hakkında düşünün. bir bardak çay doldurun ve dolusunca kesme şeker atın ve tadına bakın. aynı şeker miktarını sana bunu hissettirmeden verebildiği için de çok sinsi bir ürün aslında. "light" veya "zero" türünün farklı olduğunu düşünmeyin. şeker karaciğerde ne kadar hasar veriyorsa, light içeceğe tatlandırıcı olarak eklenen aspartam, metabolizmanıza bir o kadar zararlı. yemeklerde illa boğazımdan kayması için bişeyler içeyim diyorsanız, tüm içeceklerin en sağlıklısı sudur ama ayran, konsantre meyve suyu, olmadı soğuk çay filan içebilirsiniz.
3k
Yıllardır doğru düzgün icmedigim ama askerde bu yılların acısını sadece soğuk bir sıvı olmasının hatrina bol bol içmek zorunda kalarak çıkardığım içecek.
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com