instagram

can
Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Ekim 2010'da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram'ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkanı tanımıştır.
anti

kim bilebilirdi ki ?
milyonlarca kullanıcısı olacağını,
oturduğun yerde çektiğin bir fotoyla para kazanacağını
ünlü olacağını
keşkelerden bir tanesi işte.
ülkemizde çoğunluğun kullandığı hatta dünyada bile sıralama girdiğimiz sosyal paylaşım uygulaması.

serendipity
Facebook'u keşfeden +50 yaş grubu kitlenin, yeni keşfettiği bu platform; bol bol çiçek arka fonlu hayırlı cumalar mesajları, yaprak sarması, bal kocişli ponçik kurabiyeli sabah kahvaltıları fotoları, kolunda serum hikayeleri, torunumun okuldaki ilk günü fotoğraflarından 50 seriyi görebileceğiniz mecra haline gelmiştir. Haliyle nefret edip bu platformda da hesabımı kapattım!
cicek
ben sosyal medyayı çok kullandığım için instagram takipçisine çok ihtiyaç duyuyorum. acaba ne yapsamda takipçilerimi arttırsam diye googleda araştırma yaptım ve https://sosyalart.com bu siteyi buldum. şuan istediğim kadar takipçim var çok mutluyum.
atninelantic
İnsanların hayatlarını paylaşarak birbirilerine bak ben geziyorum, bak ben harika bir aileye sahibim havası katarak diss attığı, yalan dolan insanlarla ve onların beş para etmez kişilikleriyle dolu bir mecra. Bu mecrada ben de yer alıyorum tabii...
pattes
İnstagramda kişişel hesapları ve butik mağazaları olan kişilerin mağazalarını elit göstermek için seçtikleri yoldur, Takipçi satın almak arama kısmında yukarlarda çıkmayı sağlar. Üstüne gönderilere beğeni satın almak hesabı keşfet kısmına düşürerek satışları artırabilir.

https://takipinsta.org 'tan daha önce türk takipçi aldım fazlasıyla gönderdiler. Güvenilir bir site tavsiye edebilirim.
pattes
son zamanlarda en çok kullanılan mobil uygulama. öyle bi hale dönüşmüştür ki; e ticaret, ürün satımı, rekamcılık, pr çalışması gibi her alanda kullanılmaktadır.
bewater
yazıklar olsun böyle uygulamaya deyu sözlerime başlıyorum efendim.

şuan annemle pinterest'ten model seçip kıyafet dikiyoruz. bende de bu instagram denilen uygulamadan yok efendim. bir pinin peşine düştüm bir bakayım derken kendimi instagram'da buldum. millet ne hayatlar yaşıyor vay vay vay. ben bunlarla yarışamam. kıskandım birazcık. insanın gözüne soka soka hayat yaşıyorlar ya. yazıklar olsun.
merdumgiriz
Fethiye'de yazlık sahibi 50'sine merdiven dayamış emekli Nurten Öğretmen paylaşımları yapmaya başladığım uygulama. Pencere kenarında duran menekşem çiçek açmış, onu paylaşıyorum mesela. Lilyumum bahçemin gözdesi. Ortancalarım rengârenk. Kahve bahane, muhabbet şahane. Yazlığa da beklerim bu sene.
nushirevan
Vergisiz online alışveriş uygulaması. Bir şeyler satmak için dükkan kiralamanıza, ticaret odasına kaydolmanıza, vergi levhası asmanıza gerek yok. Açıyosun bi instagram hesabı, filan ürün satılık diyorsun, whatsapp'la da eft yaptırdın mı tamamdır. Devir değişti tabi.

Yalnız bir şeyler satanların fiyat soranlara "fiyat bilgisi dm'den iletildi" yazmalarına bi anlam veremiyorum. Ne var yorumlarda "300 lira, sana 295 olur gardaş" yazsan da biz de fiyatını bilsek? 100 tane yorum var, hepsi fiyat soruyor. Hepsine de aynı mesajla cevap veriyorlar, ben üşenirdim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol