hilal cebeci'nin ciao bella yorumu

mavikaranlik
maalesef dün gerçekleşen olaydır. klip şarkıdan çok, kalça içermektedir. dış ülkelerde ki insanlar görmeden acilen yunanlılara itelememiz gereken kliptir.

the aquarian
Eminim o da bu klibiyle ve yaptığı yorumla tepki çekerek gündeme bomba gibi düşeceğini çok iyi hesaplamıştır. Hilal cebeci de günümüz modern zamanlarında pek çok şarkıcının bilinçli olarak yaptığı gibi tepki çekecek klipler ve yorumlar yaparak gündemde kalma yada yeniden gündeme gelme çabalarındadır.
kaliteli içerik üretimi yaygınlaştırılmadığı müddetçe ve kalitesiz üretimler geniş kitleler tarafından desteklenmeye devam ettiği müddetçe,kalitesizlik hastalığı bütün dünyayı ağır ağır öldüren sinsi bir kanser gibi saracaktır.
helekopter
Bir ülke düşünün ki, single çıkardığında aylarca o şarkı Ve şarkıcısı konuşulsun.
Bunlardan biri sevgili Tarkan iken, diğeri muazzam starımız üzgünüm ki; Hilal Cebeci'dir.
Sayısal çoğunluğa iki starımızda ulaştığına göre şu saat itibariyle dalga geçmenin de yersiz olacağı kanaatindeyim.
Aptal görünümlü abdallara benden; (bkz:holosko artı bir miktar hilal cebeci)
karambol
Pompiş miydi? Pompier miydi? Pampiş miydi?
Maalesef uzuvlarla, cinsel teşhirle gündemde kalan bir kişilik.
"Şarkı söylemese olmaz mı?" dedirtir ama söyler.
Yıpratır sizi.
biralarda mutluluk
nasıl bir çağdan geçtiğimizi yüzümüze tüküren çalışma.

öyle bir zamanda yaşıyoruz ki, bildiğimiz bütün değerler aşağılanıyor. her şey ucuzladı, insanı insan yapar dediğimiz her bir zerre; anlamını yitirdi ve yitirmeye devam ediyor.

biz sanırım insanlık tarihinin en talihsiz kuşağıyız. çünkü kalite nedir bunu öğrendik, sonra aynı öğreti ellerimizden kumlar gibi akıp gitti ve engel olamadık.

kaldık hilal cebecilere.. aleyna tilkilere..

ölmek istiyorum.
quantumechanic
Çıplaklığı özgürlük sayan belli bir kesime layık (halk arası laik) bir kliptir. Kadının sesinin dahi poposundan çıkmış olması ihtimal dahilindedir.
kisiselbakim
Dünya üzerinde benzeri görülmemiş bir dönemden geçiyoruz. Basit bir kadın düşünün. Sıfır yetenek ve bol cahillik içeren. Bu kadın zengin sevgilisinin sponsorluğunda bir klip çekiyor ve tek yaptığı ey götünü sallamak! Kadın Sadece götüyle cumhuriyet tarihin yaşanan en büyük krizinin ortasında hatta ve hatta ülkenin beka sorunun en üst düzeyde yaşandığı bir dönemde gündemin ana konularının birisi oluyor. Bak tekrar ediyorum bu kadın bunları sadece Götüyle yapıyor.
Şimdi soruyorum?
-küfürmü edelim
-tebrikmi edelim
memosh usta
kudurun liberaller, titre oligarşi. geliyor gelmekte olan. hilal cebeci'nin bütün varoş pavyon türevleri aptal saptal militarist kliplerle külliye'ye yanaşmaya çabalarken bu farklı çalışma ortamlara ilaç gibi düşmüştür. gerçi zamanın ruhu olarak oryantal hava eksik edilmemiştir. olsun yine de kanun taksimiyle çav bella değişik olmuş. sevgili hilal'in gözlerinin ve poposunun güzelliğinden hiç bir şey kaybetmemesi sahih bir gerçektir. ah keşke bir de sesi güzel olsaydı tam süper olacaktı.