facebook

0 /
cetinkrc
Çok uzun zaman önce kullanımını bıraktığım başarılarından çok başarısızlıkları konuşulmaya başladığı bir uygulama olarak raflarda yerini almıştır.
naama
hiç arkadaşımın olmadığı ve sadece "xxx satılık ve kiralık ev adresleri" ve "öğrenci eşya dayanışması" tarzı isimlere sahip iki gruba katıldığım onlara da bakmayı unuttuğum sitedir.
xanthi
Son zamanlarda yaşlıların sıkça kullanıp gençlerin fotoğraflarına attığı birbirinden ilginç yorumlarla çileden çıkardığı sosyal paylaşım platformudur.
sirenian
Ele ayağa düşen sosyal medya uygulaması. Orada kimse göründüğü gibi değil. Eski tadı da kalmadı zaten. Her uygulamanın birbirine evrilmesiyle facebook da eski popülaritesini yitirdi.
damdanakan
2009-2010 yıllarında biz facebook yokken internette ne yapiyorduk? denilen ,şimdilerde ise yüzüne bakılmayan modası geçmiş sosyal medya platformu.
maverick
popülaritesini yitiren ama çoğu sayfaya giriş için bir kimlik gibi kullanılabilen platform. gün geçtikçe dijital kimliğe evrilmektedir.
vulcanesia
son 3 yılda tamamen amca / dayı / teyze platformunda dönmüş internet efsanesidir. kullanıcı yaş ortalaması bu sürede 18-19 lardan bir anda 46-47 lere çıkmıştır.
bewater
arapların hiç durmadan eklemesi nedeniyle girmeye korktuğum site. acaba araplar arasında ünlü falan mı oldum durduramıyoruz efem. en kötüsü de mesaj kutumun مرحبا dolması.
Sözlük
Kuluçka Makinesi Açılış Organizasyon