confessions

lawyer x

1. nesil Yazar - - Yazar -

  1. toplam entry 268
  2. takipçi 8
  3. puan 0

funda esenç

lawyer x
Birine "koca totolu" filan demeden önce iki kere düşünmek gerek. Yer hostesi olan kızımız bence gayet sakin ve sağduyulu davranmış. Ki benim kadar da şişman değil. Neyse funda esenç mantığında olan insanlar bu makaleyi okuyup koca totolulara bakıp ağlayabilir swhyayaya çarpıp arabası için ağlayan kadın

lawyer x
Olaydaki yola bakılarsa yol gayet geniş ve suratlı olması normal. Yaya geçidi filan da yok gördüğüm kadarıyla izlediğim videoda. Kaza yapan vicdansızca bir açıklama yapmış keşke mutazarrır teyze de uygun bir geçit kullansaymış, inşallah tezemiz beden sağlığına, kızımız da ruh sağlığına kavuşur.

sigarayı bırakmak

lawyer x
10 senedir içtiğim zıkkımı geçen gün doktora giderek bırakma kararı aldım. 10 senedir ilk defa bugün paket almadım. Annem ben ve kardeşim aldık bu kararı. Bugün 2 tane içtim biri sabah birini de demin. İnşallah 1000 kilo olmam zaten şişmanım swh meyve yeşillik stoğu yaptım. Sabahtan beri 2 kilo çağla filan yedim. 2 bardak kahve içtim birkaç bardak da çay. Allah'tan şekersiz içiyorum çayı kahveyi. Dua ve irade ile olmayacak şey değil. Ben bu meseleyi bebeklerin memeden ya da emzikten kesilme sürecine benzetiyorum. Bir süre ağlayıp, zırlayıp, trip atıp başka meşgaleler bulunca inşallah unutacağım. Hem kendi cebimize zarar, hem sağlığımıza zarar hem de ülke ekonomisine. İstanbul'da oturanlara FSM eğitim araştırma'daki mahmut talha uçar hocamızı tavsiye ederim. Tam bir hekim kendisi, ilgisi alakası ve muhabbeti ile son derece ilgili. Aldığı her kuruş helaldir, gidin bi muayene olun. Şimdiden 30 lira biriktirdim. Her ay min 370 lira cebimde kalacak. Daha hayırlı şeyler alabiliriz. Kendime zikirmatik aldım, yoksunluk anında zikir çekiyorum, yakında evliya olurum inşallsh swh

kara deliğin ilk kez fotoğraflanması

lawyer x
Sauron'un gözü bu nerde olsa tanırım. Bana biraz fake gibi geldi müsebbibi nasa olduğundan mütevellit. Linç girişimlerine başlayabilirsiniz dostlarım.
2
mucahitonen mucahitonen
Yapmayın lawyer hanım, Bütün bilim dünyası bunu konuşuyor.
Bir de şey vardı dünya düzdürcüler.
lawyer x lawyer x
Dünya düz müdür yuvarlak mıdır bilemem ama pek inanasım gelmedi. Herkes hür tabii ki.

burcu çetinkaya'nın başörtüsünü çıkarması

lawyer x
Yorum yapmak kimsenin haddine değildir. Ben de 5 sene boyunca tesettürlü idim, feracesiz dışarı çıkmadım. Tesettüre riayet ederek taktım. Öyle ince çorap filan bile giymeden üstelik ama sonra nasıl kendim isteyerek kapandıysam öyle de açtım ama namazımı bırakmadım, pişman mıyım, evet bir miktar pişmanım. Ama kimseye laf söz etmek düşmez. Kimsenin ne yaşadığını, ne düşündüğünü bilemezsiniz.
Rasulullah ne diyor? " kalbini açıp baktın mı?"

semiha yıldırım

lawyer x
Gayet herkesin ailesinde olan ponçik bir annemizdir. Bazı insanlar habis ruhlara sahip oldukları için yorumları da öyle oluyor. Ekrem imamoğlu'nun da eşi öok sağduyulu çok güzel bir açıklama yapmıştır. Dünyayı kurtarırsa yine kadınların zerafeti, merhameti ve şefkati kurtaracak.

karabasan

lawyer x
Çok şükür çookkk uzun süredir yaşamadığım hadise. Halk arasında efsaneler dolanır. Cinni varlıkların rahatsız etmesi olan algılanır ve dua etmeden yatılmaması tavsiye edilir. Genelde sırt üstü yatınca başa gelir. Düzensiz uyku en büyük sebeplerindendir. Bilinç açıktır ama insan hareket edemez.

gaga bulut’un 17 yıl hapis cezası alması

lawyer x
İlginç buldum. Gerekçesini görmek isterim.
2
mucahitonen mucahitonen
Verilen diğer cezalara nazaran aslında biraz yüksek yani hırsızlık uyuşturucu olaylarında bu kadar gelmiyor. diğer cezalar düşük olduğu için bu gözünüze çok gelebilir ama 17 yıl bu olay için çok güzel bir karar. 18 yıl verse çok vermiş 16 yıl verse az vermiş gibi hissettiriyor insana. bir de 17 yılı fazla kafaya fazla takmamak lazım. Malum 'adam' pişmanım demiş bir de iyi hal indirimi falan yarına da çıkabilir. 😀

Sebep şuymuş:
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Avukatı Pınar Melli, her iki sanığın da "küçük çocuklara karşı suç işlemeleri" nedeniyle cezalandırılmalarını talep etti.


Mahkeme sonucunda Bulut Altuğ, "cinsel istismara azmettirme" suçundan dolayı her iki çocuk için 8'er yıl, "müstehcen görüntüleri yayma" suçundan 1 yıl olmak üzere toplamda 17 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Tutukluluk hâlinin devam edeceği açıklanırken, 1000 günlük adli para cezası verildi ve bu ceza 20 bin TL'ye çevrildi. Bulut Aktuğ'un arkadaşına ise 8 yıl hapis cezası verildi.
lawyer x lawyer x
İnşallah emsal bir karar olur
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol