neslican tay

secret men
Uzun süredir kanser hastalığı ile mücadele eden Bacağındaki tümör nedeniyle 2018'de bacağı kesilen Neslican Tay, üç kez yenmeyi başardığı kansere, geçtiğimiz günlerde yeniden yakalanmıştı. Neslican Tay 1998 yılında Bursa'da dünyaya geldi. Fen lisesi mezunu olan Neslican Tay ilköğretim ve lise eğitimini Rize'de tamamladı. Üniversite sınavına iki hafta kala kansere yakalandığını öğrendi, araya tedavi süreci girdiği için eğitimine ara vermek zorunda kaldı. 2018 yılında kanser nedeniyle bir bacağını kaybeden ve kendisine "Demir Kadın" diyen Neslican Tay, Ayşe Arman'a verdiği röportajda söylediği "Bacağım yok ama yaşam sevincim var!" , "Bacağımın kesilmiş olmasının hayatımı etkilemesine izin vermeyeceğim. Ben bir bacaktan ibaret değilim ki... Çok daha fazlasıyım!" sözleriyle binlerce insana rol model oldu. Hastalığının yeniden nüksettiğini sosyal medya hesabından duyuran Neslican Tay, dördüncü kez kanser mücadelesi sırasında kendisi gibi hastalara verdiği moral ve destekle tanınan Neslican, fenalaşınca İstanbul'da bir hastanede yoğun bakıma alınmıştı. Kansere karşı yenik düştü. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

merdumgiriz
Kalplerde ve hafızalarda güzel bir yer edinerek genç yaşında hayata veda eden kardeşimizdir. Sabrı, yaşama bağlılığı ve umut dolu sözleriyle hep hatırlanacak olandır. Allah rahmet eylesin, ailesine ve yakınlarına dayanma gücü versin.
anti
"belki kaybedeceğim ama savaşarak kaybedeceğim" diyen,
gösterdiği mücadele ve her şeye rağmen gülen yüzüyle çoğu insana hayata dair çıkarımlar yaptıran güzide insan.Allah rahmet eylesin.
Sözlük
Kuluçka Makinesi Açılış Organizasyon serbest piyasa