kleopatra

can
VII. Kleopatra, Antik Mısır'ın son Hellenistik kraliçesidir. Asıl unvanı VII. Kleopatra olmasına rağmen kendisinden önce gelenler unutulduğu için, kısaca Kleopatra olarak bilinir. 9 dil bilen Kleopatra zeki bir kadındı.
( Hoşgeldiniz. )
normal adam
Gercekten hayret verici bir insan.
Kendi dilini ve dilini kelimelerine hakimiyeti normal bir statünün üstünde olmakla beraber anlatımı akicidir.
Yazdiklarini bi farklı okuyorum.
1
serendipity
Kapitalist sistemin tüm duygusuz tavırlarına rağmen Nezihliğinden bir damla eksilmemiş aksine bu nankörlüğe kafa tutarak her geçen değeri üstüne değer koyan biricik 1. Nesil yazarımızdır.
Çarpık yaşam koşullarında bile kendisini kabul ettirmeyi başarabilmiş, tek başına doğada bulunan hatta hazır kış ayındayken kış koşullarına rağmen “ben burdayım” + “tam karşınızdayım” ın onurlu mücadelesini de veren yazarımızdır.
Entrylerinde vurguladığı konulardan dolayı ara sıra kalemini kırdığını, duruma göre o kalemin başını ısırdığını görmüyor değilim.

Bir gün dernek kuracak olursam ve ıssız adaya da düşersem (kabul ettiği takdirde) yanıma alacağım 3 kişiden birisi de kendisi olacaktır.

-şarkıcı fedon'un kırdığı tabaklar gelsin-
2
broken_inside
bilgi içerikli entiri girmeyi pek seven, kitap kurdu yazarımız. insanüstü bilgi dağarcığı sayesinde zihinlerin kuytu köşelerini aydınlatmakta. kendilerini takipteyiz.
Sözlük
döviz kurları canlı