emine bulut

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Kadın olmak ne zor şey öyle değil mi? Hayvanın tekiyle evlen, hatta hayvan demek hayvanlara hakaret olur, ona güzeller güzeli bir kız çocuğu ver. Sonra bir gün boşan, tam kurtuldum derken 4 yıl sonra kızının gözleri önünde acı çekerek yavaş yavaş öl. Nasıl bir canilik bu? Dünya ne hale gelmiş nereye gidiyoruz böyle? Allah bilir şimdi zanlısı müebbet hapis cezası falan da yemez. 10 yıl yatar çıkar. O kız annesinin katiline baba demeye devam eder. Kıyamet nasıl kopmuyor anlamış değilim..
nurse
O bir şehit. O bir melek.. o gözümüzden akan göz yaşı..
Kelimeler tükendi.. cümleler yok oldu... İçimdeki acıyı ve öfkeyi anlatamıyorum.çok kızgınım vatandaşıma.. hiçkimse neden engel olmadı.. neden bir sandalye indirmediler bu pisliğin kafasınada onun yerine telefonlarına sarılıp video çekmeyi tercih ediyorlar. Ve o katil.. ona ne söylenebillir ki.. allahın emanetine bu şekilde mi sahip cıkıyor.. idam edilse içime yine su serpilmez..
nushirevan
Vahşi cinayeti Sosyal medyada yer aldığı için duyar kasmak isteyen sosyal medya farelerine gün doğmuştur. Görüntüleri tekrar tekrar oynatan mı dersin, son sözlerini siyah bir arka fon eşliğinde büyük fontlarla yayınlayıp kadın cinayetlerine karşı farkındalık oluşturmak isteyen mi dersin.. tüm bunları yaparken yapılanın ardında dimdik ayakta bize bakan "beğenilme ihtiyacı" hissedilmesi gereken acının yanında ne traji-komik kalır bi bilsen sözlük. Akıllı birisi "acı duyuyorsan canlısın, başkalarının acısını hissediyorsan insansın" demişti. İdam isteyenler dahil, bu konuda fikir beyan edenlerin kaçta kaçı şer'i hükümlerden, kısastan yana acaba? ağırlaştırılmış müebbet içinizi soğutuyor mu? Yoksa müebbet yemiş bir başkasının içeride canavarı itlaf etmesini mi umuyorsunuz?
Sözlük
kuluçka makinesi One Hit Wonder Likit Smok Nord