youtube

cetinkrc
YouTube, bir video barındırma web sitesidir.3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur. Kasım 2006'da Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınmıştır. Türkiye de en çok ziyaret edilen siteler arasında ilk sırada gelmekle birlikte Sosyal medyanın en güçlü rakipleri arasında da ilk sırada dır.
bylazkent
https://www.youtube.com/channel/UCdmSoJsRFh4jruaV33pFfEQ
Kanalımda, spor haberleri, size ilham verecek motivasyon ve antreman,beslenme videoları paylaşıyorum.Başarılı ve pes etmeyen sporcuları paylaşarak size ilham olmak için bu kanalı açtım.
SPORCU DÜNYASI kanalımın ismi yeni açmama rağmen düzenli videolar yükleyerek 1 ayda 500 abonem oldu sizide kanalıma beklerim, insanları motive ederek birşeyler başarmasını sağlamak benim hoşuma gidiyor ondan SPORCU DÜNYASI kanalını açtım.
christian rosenkreuz
video önerme algoritması yüzünden insanı video izlemekten soğutan site.

bir konu ile ilgili bir şey izledikten sonra o konu ile ilgili 20 tane video dayaması insanı sinir ediyor gerçekten.
kerim
milletin ne paylaşacağını şaşırdığı paylaşım sitesi, gençler youtuber olmak için hevesle paylaşımlar yapmaktadır gidişat endişe verici
mucahitonen
Youtuber olmak isteyen çocukların artmasının sebebi çocuk ile alakalı olmayan reklamlarda bile çocukların oynatılması çocuklar bunu gördükçe tanınma, şehvet güdüsünü tetikler ve tüm çocukluğu boyunca bunun hayalini kurar.

(bkz:traş reklamlarında bile çocukların oynatılması)
Konuyu farklı mecraya taşıdım ama şunu söyleyeyim özetle 15 yaş aşağı çocuklara youtube diye bir illeti göstermeyin. Hele Telefon Tv Bilgisayar asla. Çocuk tüm günlerini bunlarla geçirsin zekasını köreltsin. Sonra Hadis ezberleyen Alimlere bunlar nasıl bu kadar ezberleyiyor belli ki uyduruyor diye iftira atarsınız.
Sözlük
döviz kurları canlı