youtube

cetinkrc
YouTube, bir video barındırma web sitesidir.3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur. Kasım 2006'da Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınmıştır. Türkiye de en çok ziyaret edilen siteler arasında ilk sırada gelmekle birlikte Sosyal medyanın en güçlü rakipleri arasında da ilk sırada dır.
bylazkent
https://www.youtube.com/channel/UCdmSoJsRFh4jruaV33pFfEQ
Kanalımda, spor haberleri, size ilham verecek motivasyon ve antreman,beslenme videoları paylaşıyorum.Başarılı ve pes etmeyen sporcuları paylaşarak size ilham olmak için bu kanalı açtım.
SPORCU DÜNYASI kanalımın ismi yeni açmama rağmen düzenli videolar yükleyerek 1 ayda 500 abonem oldu sizide kanalıma beklerim, insanları motive ederek birşeyler başarmasını sağlamak benim hoşuma gidiyor ondan SPORCU DÜNYASI kanalını açtım.
christian rosenkreuz
video önerme algoritması yüzünden insanı video izlemekten soğutan site.

bir konu ile ilgili bir şey izledikten sonra o konu ile ilgili 20 tane video dayaması insanı sinir ediyor gerçekten.
harun
türkiye'de -yamulmuyorsam- 2005-2007 yılları arasında yasaklanmış olup, vtunnel gibi siteler aracılığıyla giriş yaptığımız fakat şuanda sosyal medya'nın gözbebeği ve en popüler video paylaşma sitesidir. bir kaç gün önce (bkz:beyazıt öztürk) 'ün de youtube kanal açmasıyla birlikte beni iyice şaşırtmıştır, sanırım benden başka herkes youtube'a anlam yükleyebiliyor.

Radyo Yayını