confessions

yola park eden arac

dudaklardan düşmeyen şarkı - teknolojist

  1. toplam giri 623
  2. takipçi 29
  3. puan 6445

siyasi başlık açma bağımlılığımı yenmek için ne söylemeliyim

yola park eden arac
hayat şartları, arkadaş ortamı ve ülkemizin sürekli değişen gündemi göz önüne alınırsa hiçbir şekilde kalıcı olamayacak söz. maalesef mutlaka bir el sabrımızı zorlayacak bizi siyaset çukuruna çekecektir. en güzeli konuyu değiştirmekten geçmektedir. siyasete sıçraması mümkün olan konuda hemen "havalarda bugün çok sıcak" veyahut "x'in yeni şarkısını dinledin mi?" şeklinde bir çıkış sizi rahatlatabilir (bkz:swh)

güven sözlüğün gümbür gümbür geliyor olması

yola park eden arac
farklı farklı mahlaslar ile Bir çok sözlükte yazarlık yapan birisi olarak söylemeliyim ki çe ki le mi yo ruz.
kurallara uymadığı için banlanan itin kopuğun gidip yalanlar ile ifitralar ile hakkımızda yazmasını geçtim yeni açılan ve sözde ciddi bir adım atan sözlükler, bizim kurallarımızı, yenilikçi projelerimizi, özgün düşüncelerimizi çalmak ile meşguller. oturup daha kendi kurallarını yazmaktan aciz sözlükler bizim emek emek yazdığımız kurallarımızı dahi çalıp "güven sözlük" kısımlarını kendi sözlükleri ile değiştirip "bizi bitirmeye" çalışıyorlar (bkz:swh) 1 2 ay açık kalıp kapanan sözlüklerden olmadığımız 1 sene de bence belli olmuştur.

Sözlük twitter hesabında bizi takip eden insanlara tek tek ulaşıpta bizi kötülemeye çalışan, kendilerine davet eden o kadar çok insan var ki şaşarsınız. hayır bir iş yapacaksanız hakkıyla yapın, yalanlar ile iftiralar ile veya çalıntı işler ile değil. Fakat yapamadıkları için doğal olarak çıldırıyorlar.

Tamamen aşağıdaki durum söz konusu:yalnız ilahi adalet diye bir şeyin varlığından haberleri yok çoğunun herhangi bir inanca sahip olduğunu da düşünmüyorum açıkcası ama. hepsi birer birer kapanıp giderken, can çekişirken biz yıllar yılı var olacağımız için ağlamaya devam edebilirler.

Açıkcası bu malum insanlar içinde şunu söyleyeyim.

Güven sözlük var oldukça çıldıracaksınız.

0 /
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com