confessions

yola park eden arac

esrarengiz metafor - teknolojist

  1. toplam giri 539
  2. takipçi 20
  3. puan 5081

google'ın huawei'den desteğini çekmesi

yola park eden arac
gündemi epey meşgul eden ve etmeye de devam edecek olan iddia. Çin ile amerika arasında yaşanan ekonomik savaşın son durağı huawei markası oldu. abd'nin kara listeye aldığı markaya artık android güncellemesi gelmeyecek. Ayrıca play store, youtube, gmail gibi google uygulamalarıda çalışmayacak. eğer doğru ise bu bir çeşit dijital faşizm örneğidir.

koray avcı'nın sana ekmek yedirmem çıkışı

yola park eden arac
eğlenmek için gittiği mekanda vale ile sorun yaşayınca yaptığı çıkış. 3 Eylül günü Taksim'deki bir otelde bulunan gece kulübüne gitti. Aracıyla içeriye girmek isteyince, vale otelin talimatıyla içeriye araç alınamadığını söyledi. Duruma sinirlenen Avcı, önce "Genel müdürünü çağır bana" diye ters bir çıkış yaptı, ardından ağzını bozdu. valeye "Sen benim kim olduğumu biliyor musun! Sana burada ekmek yedirmem. Seni de bebeklerini de..." diye küfür yağdırdı.

bu şahsiyeti ve egosunu ünlü yapan halkımız umarım piyasadan silinişini de sağlayacaktır.

kaynak

afyon'da mültecilere işkence yapan şerefsizler

yola park eden arac
3 kişilik bir şerefsiz grubudur. dakikalarca kemer ve demir sopalarla en büyük CHP,Atatürk dedirterek bayılana kadar multecilere küfrederek işkence etmektediler. olay afyon'da gerçekleşmektedir.

umarım yakalandıkları zaman serbest bırakılmazlar diye umut etmek istiyorum. ama ülkemizin adaleti her seferinde hayallerimizi yıkıyor. insanlığın geldiği seviye budur.

not: video hassastır,

https://twitter.com/mustafadinal/status/1124956269784326144

serdarhan topo

yola park eden arac
bilişim, internet ve e-ticaret hukuku konularında önde gelen isimlerden birisidir.

Serdarhan Topo, İstanbul Fatih'te dünyaya gelmiştir. Başarılı bir eğitim hayatı geçiren Serdarhan Topo, İstanbul Hukuk Fakültesini kazanmıştır ve Hukuk fakültesinden derece ile mezun olmuştur.

Öğrencilik zamanlarında birçok sosyal sorumluluk projelerinde görev alan Serdarhan Topo, yine öğrencilik dönemlerinde kendisini hukuki yönde geliştirmek için birçok seminer ve konferansa katılmış, tecrübe edinmiştir.

Lisans eğitiminin ardından 2015 yılında Topo Hukuk bürosunu kuran Serdarhan Topo, bu sayede çalışmalarını daha kapsamlı sürdürme fırsatı elde etmiştir. Serdarhan Topo, uzman bilişim hukuku avukatıdır. Yüksek lisansına ise özel hukuk alanında devam etmektedir.

Avukat Serdarhan Topo sadece bilişim hukuku değil, diğer hukuk alanlarında da uzman çalışma arkadaşları ile hizmet vermektedir. Özellikle Serdarhan Topo; bilişim hukuku, ceza hukuku, boşanma ve aile hukuku, miras hukuku ve e-ticaret hukuku alanlarında uzman olarak verdiği hizmetlerle tanınmaktadır.

Sitemizde, Avukat Serdarhan Topo'nun bilgisi dahilinde hukuki yayınlar yapılmaktadır. Bu blog sitesi, Topo Hukuk bürosunun ve Serdarhan Topo'nun hukuk asistanları tarafından yönetilmektedir.

Avukat Serdarhan Topo'ya ulaşmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Serdarhan Topo Ne Hizmetler Verir?
Serdarhan Topo'nun Uzmanlık Alanları;
Bilişim Hukuku
İnternet Hukuku
E-Ticaret Hukuku
Ceza Hukuku
Boşanma ve Aile Hukuku
Gayrimenkul Hukuku
Yukarıda ki hizmetlerden faydalanmak isterseniz. Serdarhan Topo'ya Ulaşabilirsiniz.

Serdarhan Topo'nun Üyelikleri;
Serdarhan Topo, İstanbul Barosu ve İstanbul Barosu Bilişim Hukuku Komisyonuna üyedir.

Serdarhan Topo, ileri düzey ingilizce konuşma kabiliyetine sahiptir. Aynı zamanda mesleği gereği interneti aktif olarak kullanan Serdarhan Topo'yu sosyal medya platformları üzerinden takip etmeyi unutmayınız.

Serdarhan Topo, her dijital platformu aktif kullanarak, hem müvekkillerini hemde hukuk öğrencilerini veya hukuk severleri bilgilendirmek amacıyla yayınlarını sürdürmektedir.

Sizde Serdarhan Topo'nun bu hukuki yayınlarından eksik kalmamak istiyorsanız, sosyal medya platformları üzerinden Serdarhan Topo'yu takip edebilirsiniz.

Bu içeriğimiz de sizlere Serdarhan Topo hakkında kısaca bilgi verdik, sitemiz içerisinde bulunan diğer içeriklere de göz gezdirmeyi unutmayın.

audi cup 2019

yola park eden arac
Bayern Münih'in düzenlediği bir futbol turnuvasıdır. Allianz Arena'da gerçekleşecek olup dört takımın yer aldığı iki günlük mini bir etkinlik.

Bu sene seçilen 4 takımdan bir tanesi fenerbahçe olup bizi temsil edecektir.

Tüm katılımcılar:

Bayern Münih
Real Madrid
Tottenham
Fenerbahçe

Tarih: 30-31 Temmuz

kut'ül amare

yola park eden arac
1. Dünya savaşında Çanakkale'den sonra en büyük ikinci zafer, İngilizlerin çaresizliklerinin bir sembolüdür.

Birinci Dünya Savaş'ı tarihin gördüğü en kanlı savaşlardan biriydi. Osmanlı Devleti de bu savaşta birden fazla cephede savaşmaktaydı. Bu cephelerden biri de Irak cephesiydi. Irak cephesi, İngilizlerin petrol sahalarını ele geçirmek amacıyla 15 Ekim 1914'te Bahreyn'i ve 23 Kasım 1914'te Basra'yı işgali üzerine açılmıştır.

Kut'ül Amare Zaferi Osmanlı'nın Dünya Savaşı'nda elde ettiği en büyük destansı zaferlerden biriydi. Ancak ne yazık ki bu büyük zafer ne tarih kitaplarında yer almıştır ne de bayramı kutlanılmasına izin verilmiştir. Ortaya atılan iddialara göre bu zaferin, 1930 yıllarında İngilizler tarafından yasaklatıldığıydı. Diğer bir iddia ise 1950 yıllarında Türkiye'nin NATO üyesi olmasından sonra Kut'ül Amare Zaferi yasaklanmıştır. Ancak her ne sebepten olursa olsun, Osmanlı Devleti'nin bu son şanlı zaferi unutulmamaya ve kutlanmaya değerdir.

daha fazla detay ve kaynak

funda esenç

yola park eden arac
hava alanında görevli bir hanımefendiye ağza alınmayacak hakaretler eden, sözde bir insandır. kendisini yüksekte gören, insanlara tepeden bakmaya alışmış sözde elit kesimin bir yansımasıdır. havayolu şirketi tarafından kendisine yasal süreç başlatılmıştır. ayrıca yaptığı hareket ile ülkeyi tek yürek hale getirmiş, kutuplaşma konusuna ara verilmesini sağlamıştır. bu anlamda teşekkür etmek gerekebilir.

kaynak & haber
0 /
[email protected]