confessions

ucankus

can ciğer kuzu sarması - 2. Nesil Yazar

  1. toplam giri 24
  2. takipçi 0
  3. puan 686

boron

ucankus
ekonomik olarak ülkemizi ileri taşıyabileceği düşünülen çamaşır temizlik ürünüdür. ham maddesinin bor olması ve bizim bor'u işleyebiliyor olmamız güzel bir şey. bulaşıklar içinde bir temizlik ürün olsaydı iyi olurdu.

bomberg

ucankus
saat denildimi akla isviçre gelir, bombergde bir isviçre markası fakat tarzları farklı. klasik tipten uzak duran ve tahmin edebileceğiniz gibi aşırı pahalı saatler yapan bir marka. parası olana güzel, olmayana bu paraya saatmi olur dedirtebilir.

tura turizm

ucankus
son dönemde yaptığı "dövizle değil lira ile" reklamları ile pek çok kişinin dikkatini çeken türkiye'nin en eski tur firmalarından biri. 4-5 mayıs tarihlerinde bağdat caddesi'nde düzenlediği bahar şenliği ile de çeşitli indirimler, kampanyalar ve hediye çekleri sunan seyahat şirketi.

atm

ucankus
genellikle bozuk olan para çekmeye yarayan makinelerdir. ayın ilk günleri ve 15'inde uzak durmak gerekir. ziraa maaş sıralarından kriz geçirebilirsiniz.

futbolda yabancı kuralı

ucankus
yabancı kuralının bir çok sporda olduğu gibi mali varlığı yüksek olan kurumların paralarını basıp en iyi yabancı oyuncuları alıp ligde yenilmezlik sağlamasını engellemek için yapıldığını zannediyorum. dediğin yerli futbolcuların, yabancı futbolcular olmadan rekabete girmediği konusuna katılıyorum.
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com