confessions

ucankus

kaçın kurası - 2. Nesil Yazar

  1. toplam giri 32
  2. takipçi 0
  3. puan 1035

seniseviyorumayı

ucankus
ayılara da mı algı operasyonu yapılıyormuş dedirten hopi videosu. çok güzel bir noktadan yakalamışlar bence. tabi bir yandan benim gibi sevgilisine ne alacağına henüz karar verememiş birine de ilham olmayı başarmış video. bu arada izlerken ayıcıkların haline de insanın bir içi gitmiyor değil.

meraklısına video linki:

mia ve johnny geliyor

ucankus
ortalığı karıştıracak olay. üstlerinde türkiye forması ile mia ve johnny'nin resimlerini gördüm dün twitter trendlerinde. işin garibiyse tanımayanda yokmuş :) eğer doğruysa ne için gelecekleri ortada zaten ortalık karışabilir :)

ali ihsan varol

ucankus
karşılaştığım her yerde sempatikliğine hayran kaldığım adam. sunduğu programlar olsun katıldığı programlar olsun oynadığı dizi olsun gerçekten tanışmayı istediğim nadir ünlülerden birisidir.

durexilekorun

ucankus
şemsiyeli, yağmurluklu ve hatta kasklı reklamları ile her yerde karşılaştığım durex kampanyası. bu arada belirtmeden geçemeyeceğim; reklamdaki kasktan gerçekten yaptılarsa kesin almak isterim.

birfikrimvar

ucankus
ülkemizde tarımın kalkınması ve ormanlarımızla ilgili fikir ve önerileri olanların sosyal medyada kullandıkları hashtag. tarım ve orman bakanlığı tarafından takip edilen #birfikrimvar hastag'ine gelen tüm paylaşımlar, 21 kasım 2019'a kadar devam eden 3. tarım orman şurası kapsamında değerlendirmeye alınıyormuş. bu konularda fikirleri olan kim varsa hiç vakit kaybetmeden yazmalı bence.

boron

ucankus
ekonomik olarak ülkemizi ileri taşıyabileceği düşünülen çamaşır temizlik ürünüdür. ham maddesinin bor olması ve bizim bor'u işleyebiliyor olmamız güzel bir şey. bulaşıklar içinde bir temizlik ürün olsaydı iyi olurdu.

bomberg

ucankus
saat denildimi akla isviçre gelir, bombergde bir isviçre markası fakat tarzları farklı. klasik tipten uzak duran ve tahmin edebileceğiniz gibi aşırı pahalı saatler yapan bir marka. parası olana güzel, olmayana bu paraya saatmi olur dedirtebilir.

tura turizm

ucankus
son dönemde yaptığı "dövizle değil lira ile" reklamları ile pek çok kişinin dikkatini çeken türkiye'nin en eski tur firmalarından biri. 4-5 mayıs tarihlerinde bağdat caddesi'nde düzenlediği bahar şenliği ile de çeşitli indirimler, kampanyalar ve hediye çekleri sunan seyahat şirketi.

atm

ucankus
genellikle bozuk olan para çekmeye yarayan makinelerdir. ayın ilk günleri ve 15'inde uzak durmak gerekir. ziraa maaş sıralarından kriz geçirebilirsiniz.

futbolda yabancı kuralı

ucankus
yabancı kuralının bir çok sporda olduğu gibi mali varlığı yüksek olan kurumların paralarını basıp en iyi yabancı oyuncuları alıp ligde yenilmezlik sağlamasını engellemek için yapıldığını zannediyorum. dediğin yerli futbolcuların, yabancı futbolcular olmadan rekabete girmediği konusuna katılıyorum.
0 /
Sözlük
kuluçka makinesi One Hit Wonder Likit Smok Nord