confessions

siyahhanim

dolunaylı nüktedan - ağla

  1. toplam giri 192
  2. takipçi 24
  3. puan 2161

konuşmak

siyahhanim
İnsanlar arasındaki iletişim becerisinin temel ögelerinden biridir. Ve birçok insanın, rahatsız olduğu konu hakkında susmayı marifet sanıp her türlü sorunu fazlasıyla büyüttüğü bir toplumda nimettir.
Her konuda konuşmayın. Kendinizi ilgilendiren konularda konuşun ki işe yarasın.

Bu başlığı açtım, çünkü gönderilerimi eksilemeyi kendisine pazar görevi olarak gören ve hayvanlara eziyete karşı çıktığım entry i bile eksileyen bu kişi benimle iletişime geçse fena olmaz zira kendisi de düşünce fetişizmi içine düşmüş birisidir.

köpeklerle birlikte olan yaratık

siyahhanim
Yazıyı görünce dehşete düştüğüm, kabullenmek istemediğim bir realitedir ne yazık ki. İnsanlar doyum noktasına o kadar ulaşmışlar ki farklı fetişlere yönelmeye başlamışlardır. Bu tarz insanlar hem topluma hemde birlikte yaşadığımız canlı türlerine zararları dokunduğu için ilk önce psikolojik tedaviye, sonrasında ise hücre hapsine benzer bir şekilde toplumdan sakındırılmalıdır.

dua

siyahhanim
Özgürlük ve kulluğun zirvesidir.
Özgürlüğün zirvesidir, çünkü dua ettiğin vakit hiçbir beşer iradesinin üzerinde hakim olamayacağını kabul ederek, istediğin ne varsa mülkün gerçek sahibinden istemektir.
Kulluğun zirvesidir. Çünkü dua demek, kulluğuna ihtiyacı olmayan bir varlığa özgür iradenle kul olduğunu kabul edip ona yakarmaktır.
Psikoloji ile arasında da olumlu bir ilişki vardır.

keşke herkes işine baksa

siyahhanim
Güzelim ülkemde herkesin her konu hakkında fikri olması konusuna gösterdiğim haklı isyandır. Güzelim ülkemde ;
Herkes dini bilgide üstün yetenekte.
Herkes ahlak filozofu.
Herkes üst düzey ekomonist.
Herkes üst düzeyde öğretmen.
Herkes doktor.

Ama artık gına geldi ! İşinize bakın.
0 /