confessions

sectumsempra

bana göre hava hoş - 1. Nesil Yazar

  1. toplam giri 14
  2. takipçi 2
  3. puan 393

subway

sectumsempra
Sandviç üzerine kurulu fastfood restoranı. Bana nedense şubeleri azmış gibi geliyor yani ben hiç subway görmedim. Malum kahveci ve hamburgeciler gibi her köşeyi kapmıyorlar galiba

11.11

sectumsempra
Aliexpress'in ürünlerinde yüksek oranda indirim yaptığı alışveriş festivali. İki yıldır da ülkemizde n11 vb internet sitelerinde uygulanıyor. Tüketici indirime dayanamaz neticede biz de dışarda ne varsa 11.11'dir black friday'dir ithal ediyoruz (aliexpress de dahil indirim günü gelmeden fiyatlar şişirilir ve gün gelince ürün asıl fiyatına geri döner tüketici de bir indirim var sanar)

samsung

sectumsempra
3 yıldız anlamına gelir. Elektroniğin dışında; Giyim, kimyasallar, elektronik bileşenler, tıbbi ekipman, hassas aygıtlar, iletkenler, gemiler, telekomünikasyon ekipmanları da üretir. 1938 yılında kurulmuştur

epsilon

sectumsempra
GTA San Andreas easter egglerine merak saldığım dönemde tanıştığım garip bir tarikat. Galiba gerçek hayatta şarapları falan vardı. Uzun zaman oldu haklarındaki yazıları okuyalı. Bir de aynı adı taşıyan bir yayınevi var bünyelerindeki en iyi kitap Taht Oyunları olabilir. Orijinali 5 kitap iken burada 9 kitap olarak okuyucuya sundular.

wattpad

sectumsempra
Nadir de olsa güzel işlerin çıktığı, ama maalesef ki genelinin çöplük olduğu mecra. Kitap içerikleri genelde; aşk, lise, cinsellik içerikli. Aşklar kıskançlıklarla dolu ve şiddete kadar gidiyor. Cinsellik içerikli kitaplarda ensest ilişkiler işleniyor. Gençler neden böyle şeylerle ilgilenmeye başladı anlamış değilim fakat bu yol iyi bir yere gitmiyor.
[email protected]