confessions

reis

nefessiz vaveyla - Moderatör

  1. toplam giri 334
  2. takipçi 10
  3. puan 4107

eşcinsellik

reis
ne günlere kaldık, insanların onca sıkıntısı varken uğraşılan şeylere bak!

afrika'da çocuklar açlıktan ölüyor, suriye'de, filistin'de bebekler katlediliyor, beyefendilerin, hanımefendilerin derdine bak! neymiş efendim, tercihmiş, doğuştanmış, hadi oradan! kimse bu saçmalığı savunmaya çalışmasın.
3

derdim olsun

reis
boş adamın boş şarkısı, primini yaptı ve gitti. birilerinin adını kullanarak prim yapmaya çalıştı, ters tepince hemen kaçtı, kendine yakışanı yaptı.

sahibinden.com'un satılması

reis
github'a 7,5 milyar dolar anca microsoft veriyor, kimmiş ki bu marks & mann grubu, sahibinden.com gibi bir siteye 4,8 milyar dolar teklif ediyor? koskoca açık kaynak deposu github... hemde global ve aylık milyarlara ulaşan ziyaretçi sayısı var. bana ilginç geldi şahsen, koskoca github'a koskoca microsoft'un 7,5 milyar dolar teklif etmesine karşın sahibinden.com sitesine 4,8 milyar doları bir emlak şirketinin teklif etmesi... github ile arasında 2,7 milyar dolar fark var, ilginç.

hasan hüseyin aydın

reis
gazi meclisimizde 26. dönem milletvekili danışmanlığı yapmakta olan ayrıca 2001 yılında ak parti'nin kuruluş aşaması sırasında siyasete atılan sayın hasan hüseyin aydın bey, ek olarak ak parti konya meram gençlik kolları teşkilatı'nın kurucularındandır.

hasan hüseyin aydın, birçok sektörde büyük faaliyette bulunan aydın holding'in kurucu başkanıdır.

ayrıca kanal 42'nin zirve programına da konuk olmuş çok başarılı bir iş ve dava adamıdır, yolu açık olsun.

0 /