confessions

reis

kâr gütmeyen yazar selamı - Moderatör

  1. toplam giri 726
  2. takipçi 24
  3. puan 9373

fiat

reis
altın ve gümüş gibi değerli maden karşılığı olmayan, değerini sadece hükümetin veya hükümetlerin geçerli olduğunu ve her yerde kabul edilmesi gerektiğini kanunlarla birlikte belirlemesinden alan bir tür kanunname parası.

tarihte bugün

reis
30. bjk başkanı ve mit mensubu süleyman seba beyefendinin ad günüdür, rahmetli milli istihbarat teşkilatı komünizmle mücadele şubesinin en önemli ve etkin isimlerindendi, allah mekanını cennet eylesin.

4 nisan

reis
türk dünyasının lideri, başbuğ'umuz, önderimiz alparslan türkeş'in vefatının tarihidir.
senin gibisi gelmez belki ama arkanda onlarca, yüzlerce, yüz binlerce evladın, bizlere miras olarak bırakmış olduğun bu kutlu davayı şahlandıracağımıza yemin ettik, bize bu kutlu, bu şerefli davayı bıraktığın için allah senden razı olsun, günahlarını af eylesin!

bitcoin

reis
boğalar geldi, 12 saat içinde 1,000 dolar artış göstererek, dünyanın en büyük borsalarından biri olan binance borsasında tüm zamanların en büyük bitcoin alım emirleri girildi ve girilmeye devam ediyor. uzun vadede yol uzun, 2 gün daha sürerse hedef nokta 5,300 dolardan 10,000 dolara çekilebilir, devamında 20,000 doları beklemek için sürpriz olmaz.
24 saatilik kripto para alım satım işlem hacmi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı:
bu değer 63.588.205.967 $'dır (63 buçuk milyar dolar.) bu da, şu anki bütün market fiyatının neredeyse yarısını oluşturuyor.

2019 türkiye yerel seçimleri

reis
şu an için, vikipedi sayfasında tüm anketler doğrultusunda, türkiye genelinde cumhur ittifakı %48,5 - zillet ittifakı %49 olarak gözükmekte, seçimi sandığa giden ak parti seçmenleri belirleyecek, oy kullanmayacak arkadaşların ne kadar büyük bir vebal altında olduğunun dikkatini çekmek isterim.

aklınızı kullanın, mantığınızla hareket edin, bu sefer ki seçim çok kritik bir seçim, allah kötüye fırsat vermesin.

şehit savcı mehmet selim kiraz

reis
unutma, unutturma! bugün şehidimizi savunuyor gibi görünen şerefsizler, sayın savcımızı şehit eden kahpelerle işbirliği halindeler, çok yazık!
allah mekanını cennet eylesin güzel insan, bu şerefsizlerle mücadele etmeyi ve onları yok etmeyi bir vazife bildik, yaptıkları yerine kar kalmayacak allah'ın izniyle.

oy kullanma

reis
kullanmak istemeyen kullanmasın arkadaş, kendini türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak tanımlayan herkes oy kullanır zaten, şüphesi olan kullanmasın. ayrıyeten sizin oylarınıza kalmadı bu vatan, varsın bir oy eksik olsun, tavşan dağa küsmüş, dağın haberi yok!
0 /
[email protected]