confessions

reis

kâr gütmeyen yazar selamı - Moderatör

  1. toplam giri 698
  2. takipçi 23
  3. puan 9444

rota

reis
türk rapçi, kukla isimli şarkısı yüzünden silivri'yi boylamıştır, haklı veya haksız bilemiyorum ancak gerek sesi, gerek yaptığı şarkıların sözleri, flowu, beati tek kelimeyle mükemmel. özellikle kukla, soğuk değil, alttan almaz ve kimsesiz isimli parçalarının beati mükemmel, sözleri ise bir hayli düşündürücüdür.

massaka

reis
ömrüm boyunca türkçe müzik dinlememiştim, yani severek dinlememiştim ancak massaka'yı keşfettikten sonra resmen türkçe sözlü rap müziklere sempati duymaya, hatta severek dinlemeye başladım, buradan selamlar murat abim...

katliam 3

reis
mükemmel olmuş, tek kelimeyle mükemmel. favorimi yazmak isterdim ancak favorilerimi sıralamaya sokamıyorum, hepsi birbirinden mükemmel söylemiş, gerek rota, gerek massaka/diablo, gerekse yener çevik, defkhan ve şanışer. dördüncüyü merakla beklemekteyim, tekmill ve sir-dav biraz hayal kırıklığına uğrattı onların harici türkçe rap adına gerçekten çok sağlam bir iş çıkarılmış.

bnb

reis
changpeng zhao (cz) tarafından 25 temmuz 2017 tarihinde oluşturulmuş, son 6 ayda %475 civarı yükselmiş en hype kripto para birimlerinden biridir.

ekrem imamoğlu

reis
millet kararını ekrem imamoğlundan yana kullandı, üstüne 800 bin civarı çok ciddi ve azımsanamayacak bir fark var, bize de tebrik etmek düşer, gerçekten güzel bir konuşma yaptı, işini layığıyla yaparsa herkesin sevgisini ve saygısını kazanacağını düşünüyorum, aynı zamanda chp'nin yeni genel başkanı olacak kişi.

şerefsiz türkler

reis
şerefsiz bir ırk varsa onlarda şüphesiz suriyelilerdir, zarardan başka hiçbir işe yaramayan bir ırk, daha kötüsü, daha aklaksızı ve terbiyesizi olamazdı, bir de din kardeşi olacakmışız, yersen...

bittorrent

reis
bittorrent (btt), geçtiğimiz haftalarda kripto para piyasasına adımını attı ve 10 yıllı kripto paraların yapamadığı yükselişi 1 hafta içinde yaptı ve coinmarketcap sıralamalarında 24. sıraya kadar yükseldi, 1 btt fiyatı şu an için 0,001752 $ yani 20 satoshi (0.00000020 btc) düzeyinde seyrediyor.

dijital varlığın sahibi olan justin kardeşimiz, haziran ayında btt entegrasyonunu gerçekleştirecek ve bu fiyatın tahminimce minimum 37 sats civarına yükselmesini sağlayacaktır. dip seviyeyi görmeden buraya uğraması mümkün değil, yatırım tavsiyesi değildir diyerek, btt'nin dibini 14 sats olarak belirlemiş bulunuyorum, bakalım, öngörüm minimum x3 yapmasından yana.

binance grafiğine bakacak olursak:

grafik şimdilik kısa vadede 50-100-150-200, elinizdeki meblağa göre size kar ettirecek düzeyde seyrediyor ancak bunun tam tersi senaryolarınıda düşünmemiz gerekiyor.

sonuç olarak bittorrent, hype bir coin, yani yeni çıkmış, yatırımcıya yüksek heyecan veren bir kripto para, her an her şeyi yapabilir ancak 1h ve 24h indikatörlere baktığımızda, hareketlerin bir adım geri, üç adım ileri olacak şekilde yukarıya doğru olacağını öngörmekteyim.

chernobyl

reis
hbo tarafından, 6 mayıs 2019 tarihinde yayınlanan mükemmel bir dizi, oyuncuları, yaşanan olayları o kadar güzel oynamış, senarist olayları o kadar güzel ele almış ki, diziyi anlatmaya kelimeler kesinlikle kifayetsiz kalır. izlemenizi şiddetle öneririm ancak dizinin tek sevmediğim yanı, hbo miniseries'a dahil olması, yani dizi, 2-3, eğer şanslıysak 6-7 bölüm sonra bitecek, böyle kaliteli bir cast'ın bu kadar kısa sürede bitmesi gerçekten üzücü.

fiat

reis
altın ve gümüş gibi değerli maden karşılığı olmayan, değerini sadece hükümetin veya hükümetlerin geçerli olduğunu ve her yerde kabul edilmesi gerektiğini kanunlarla birlikte belirlemesinden alan bir tür kanunname parası.

tarihte bugün

reis
30. bjk başkanı ve mit mensubu süleyman seba beyefendinin ad günüdür, rahmetli milli istihbarat teşkilatı komünizmle mücadele şubesinin en önemli ve etkin isimlerindendi, allah mekanını cennet eylesin.

4 nisan

reis
türk dünyasının lideri, başbuğ'umuz, önderimiz alparslan türkeş'in vefatının tarihidir.
senin gibisi gelmez belki ama arkanda onlarca, yüzlerce, yüz binlerce evladın, bizlere miras olarak bırakmış olduğun bu kutlu davayı şahlandıracağımıza yemin ettik, bize bu kutlu, bu şerefli davayı bıraktığın için allah senden razı olsun, günahlarını af eylesin!
0 /
Sözlük
döviz kurları canlı