confessions

pikachu

ıssız adadaki son umut - 1. Nesil Yazar

  1. toplam giri 266
  2. takipçi 2
  3. puan 2510

flört diyalogları

pikachu
-ben yatıcam saat 3 oldu sana iyi geceler.
+sanada, sanada. şey en son okuduğun kitabın adı?
-hatırlamıyorum ki. niye sordun?
+hiiç öyle.
-peki iyi geceler.
+aynen sanada. bir de şey diycektim. kuşlar niye uçuyor?
-allah öyle yaratmış. iyi geceler.
+hiç uçak kazası geçirdin mi?
-uyuyorum ben.
+ay'a ilk çıkan astronotun ismi nedir?

nereye gittin ya. foton yok. ana skm. bu kızlar hep böyle a*ına koyim. pü aq. kız da gitti. feridun abi çay koyasana abi. çay koy abi. demli olsun. şeker atma. sıcak su da istemez abi. sırf dem olsun. getir abi.

facebook > özledim.. > paylaş> saat 3.52 > 2 likes > 1 comment > the godfather > uyusana lan puşt. yarın okula gitcen..

4.01
wp > durum > hiç kimse vazgeçilmez değildir, vazgeçtiklerimiz iyi bilir..


ertesi gün > next time > 18.04
-ya şey. barışalım mı?
+yalvar köpek.
-ne diyosun ya hadsizz.
+defol lan yakamdan.
-tamam be gidiyorum

00.12
youtube > selahattin özdemir şaşıyorum beni taşıyan dize.. > search > play

the end..

sözlük yazarlarının anıları

pikachu
bugün parkta oturuyorum. şehir dışından misafirleri gezdirmeye çıktık. çay söyledik geldi içtik. benim de telefonumun sarjı bitti tabii sıkıntıdan yeri inceliyorum. bir anda gözüme bi karınca takıldı. aldım masadan bi küp şeker yere koydum. bu lavuk gördü tabi geldi hemen ittirmeye çalıştı ittiremedi. döndü arkasını gitti. 2 dakika sonra bu almış arkasına 4 5 tane karınca topluca geliyor. küp şekeri yerden aldım. bu geldi baktı şeker yok.

galiba aralarında şeker nerde aha buradaydı yalanına sokam senin tarzı bir tartışma yaşandı. ben de kalktım eve doğru gittim.

bu da böyle bir anımdır.

mi5

pikachu
İngilterenin istihbarat teşkilatıdır. 1909 yılında kurulduğu söylenir. 4.000 küsür çalışan personeli ile mi5 ingiltere iç istihbaratı ile ilgilenirken bunun mi6 versiyonu ise dış istihbarat ile ilgilenir. İşlerini en sessiz şekilde gerçekleştiren teşkilatlardan bir tanesidir. cia kadar ünlenmiş olmasa bile ilk 10"a girebilecek potansiyeldedir.

kgb

pikachu
Sscb"nin (Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği) ilk istihbarat teşkilatıdır. Yaptıkları onlarca akıl dışı şey vardır ve zamanında onlarca isim değiştirerek faaliyet yürütmüşlerdir. O zamanın Avrupa"da en korkulu istihbarat teşkilatı olan kgb 1991 tarihinde çalışmalarına son vermiştir. Yerini rusya federal güvenlik servisine bırakmıştır. O zamanlar yaklaşık 100.000 personele sahip olduğu düşünülürse dünyanın en güçlü gelmiş gelmiş en iyi istihbarat teşkilatı olduğunu söyleyebiliriz. Eski kgb ajanları ayrıca günümüz rusyasında önemli pozisyonlarda iş ve mevki sahibidirler.

mossad

pikachu
İsrail"in İstihbarat ve Özel Operasyonlar Enstitüsü anlamına gelen istihbarat teşkilatıdır. İçine sızmanın imkansızlığı bir yana cia ve günümüzdeki diğer çoğu ülkenin istihbarat teşkilatlarına oturup ders anlatacak potansiyelleri vardır. İçerisine yahudi harici bir ırk girememesini bir yana bırakalım zaten 1.500 veya 2000 kişiden oluştuğu tahmin edilmektedir. Tüm dünyadaki en sapık istihbarat teşkilatı olarakta geçerler.

çayı şekersiz içen insan

pikachu
çay içmek istiyordur.

arkadaşım ben şunu anlamıyorum bunda ne var. bazıları varki bunun bazı mecralarda 2 saat muhabbetini yapmış. şaka mısınız. mesela ben çayı şekersiz içerim. artı sıcak su falan da koymam. bana göre çay budur. sizin damak tadınız nasılsa öyle için.

kurallarımız

pikachu
uyulması halinde hiçbir sorun çıkmayacak görüntüsü görüyorum ben burada. aynı zamanda şunu da belirteyim ki, sizin özgürlüğünüz başkasının özgürlüğünü kısıtlayana kadardır. herkes birbirine saygı ve sevgi çerçevesinde davranırsa buraya bakmaya bile gerek kalmaz.

iyi sözlükler.

kastamonu

pikachu
amk kelimesinin ata şehri mi burası?

ulan kastamonulu bir akradaşım vardı. 10 lafından 11 i amk demekti. birde öyle içten diyordu ki şerefsiz, kayda alsa dinlerim sabah akşam.
2

arka sokaklar

pikachu
bi bitmediniz amk türden bir polisiye türk dizisi.

olm harbi kaç yıl içerisinde neler oldu bee. bu dizide oynayan oyuncuların bazısının artık çocuğu mu oldu dersiniz, öleni mi oldu dersiniz.. vay babam vay.
Sözlük
Kuluçka Makinesi Açılış Organizasyon