confessions

harun

rotasına sadık gemi - 2. nesil uzman yazar

  1. toplam giri 5094
  2. takipçi 32
  3. puan 38907

özel hayatın gizliliği

harun
pek olmayan gizliliktir. çünkü günümüzde gelişmeye devam eden teknoloji akabinde insanların sosyal medya platformlarında bile isteye kendilerini uygulama amacından bağımsız olarak ifşa etmesinden ötürü çoğu insan için geçerli olmayan gizliliktir. 57 milyon türkiye cumhuriyeti vatandaşının kimlik bilgileri paylaşıldı ve hâlâ daha internette dolaşıyor haberiniz var mı? hukuk bakımından ise özel hayatın gizliliğini ihlal edenlere yaptırımlar çok ağırdır.

cici bebe

harun
belki bebeklerden çok yetişkinlerin tükettiği über tatlı lezzetli kahvaltılık ara öğün yada ne bileyim kategorisine girebilecek dünyanın 8. harikasıdır. vücut geliştirme sporcularının otobüs beklediği durağa ansızın gelen otobüs gibidir tatlı ihtiyacını giderir içerdikleri ile birlikte yardımı da dokunur.

30 yaşını geçmiş yetişkinlerden gençlere tavsiyeler

harun
yaşı büyük karakteri kişiliği küçük velet ruhlu ayran gönüllü insanların her dediğine inanmayın sizi harcarlar. ve 30 yaşına gelip hala sözlükte yazmak prensibini lütfen benimsemeyin daha gençsiniz yiyeceğiniz içeceğiniz günler var. boş işlerle uğraşmayın sevgili derdine düşmeyin kendinizi sevin kişisel gelişiminize önem verin. biliyorum ki yaşı 30'a yaklaşmış içi dışı boş karakteri kişiliği tam oturacak iken sandalye çekilmiş tipik boş insanlardan uzak durun ve onların erişemediği olgunluğa bir an önce erişmeye çalışın.
0 /
[email protected]