confessions

guvenmebana

anlat ucundan merak ettim - 1. Nesil Yazar

  1. toplam giri 71
  2. takipçi 0
  3. puan 1603

apple

guvenmebana
apple ve diğerleri diye ayırmak sanırım yanlış olmaz. Dünyanın en önemli markalarından biridir ve kullanıcı yorum ve puanlamasında 5/4.5 ortalamaya sahiptir. bu ve benzeri kullanıcı yorumlarına yorumbudur platformundan ulaşabilirsiniz.

cadence

guvenmebana
beton'dan ahşaba, demirden sermik yapılara kadar her türlü yüzeyi ( pürüzlü , mat, vb ) boyama yapabileceğiniz hibrit su bazlı boya. Özellikle sanat ve hobi işi ve dekorasyonla uğraşanlar için birebir. bu boyaların her türlü rengini sanatgücüm hobi malzemeleri satış noktasından tedarik edebilirsiniz.

togaf

guvenmebana
Kurumsal mimari sisteminin uygulanması, planlaması ve yönetimini sağlayan bir frameworktür. the open group architecture framework olarak geçer. Yeni nesil kurumsal yazılımlarda olmazsa olmaz diyebiliriz. Uzmanlaşmak için iyi bir sertifika veren eğitim kurumu tercih etmenizi öneriyorum. togaf eğitim ve sertifika programı için ise bilginc'i öneriyorum.

adobe

guvenmebana
ispanyolca tuğla anlamına gelmektedir. Ayrıca bir nehrin adıdır ve bu nehir üzerinde kurulu olan ve merkezi ABD'de Kaliforniya eyaletinde bulunan, Dünya'nın 10 büyük grafik ve medya yazılımlarını üreten şirkettin adıdır.

pancar

guvenmebana
bir bitkidir ve ıspanak gillerdendir. pazarlarda satılanı kırmızı pancardır ve sirke ve limona batırılarak yenir. Şeker olanı ise yapraklarından küspe kökünden işlenerek şeker elde edilir.

internetten para kazanmanın yolları

guvenmebana
Eğer sürekli internet başında iseniz, türkçe yazım kurallarına hakimseniz ve yazı yazmak size sıkıcı gelmiyorsa masrafsız ve sürekliliği olan para kazanma yolu bana göre makale yazmaktır. Makale yazacak siteyi nereden bulacağım derseniz aslında çok basit olduğunu söyleyebilirim.
Dijital ajanslara başvurun
İçerik sağlayan büyük sitelere mail atın
E-ticaret siteleri ile görüşün.
Bunun haricinde internette değil ama dışarda para kazanmanın da yada evde farklı işler ile meşgul olarak evde para kazanmanında mantıklı yönleri olduğunu düşünüyorum.
0 /
Sözlük
Kuluçka Makinesi Açılış Organizasyon