confessions

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere

dolunaylı nüktedan - 2. Nesil Yazar

  1. toplam giri 119
  2. takipçi 8
  3. puan 2170

emine bulut

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Kadın olmak ne zor şey öyle değil mi? Hayvanın tekiyle evlen, hatta hayvan demek hayvanlara hakaret olur, ona güzeller güzeli bir kız çocuğu ver. Sonra bir gün boşan, tam kurtuldum derken 4 yıl sonra kızının gözleri önünde acı çekerek yavaş yavaş öl. Nasıl bir canilik bu? Dünya ne hale gelmiş nereye gidiyoruz böyle? Allah bilir şimdi zanlısı müebbet hapis cezası falan da yemez. 10 yıl yatar çıkar. O kız annesinin katiline baba demeye devam eder. Kıyamet nasıl kopmuyor anlamış değilim..

boğa burcu erkeği

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Nerden başlasam bilemedim. Şimdii öncelikle doyumsuz çüküne düşkün karı kız ayağı asla bitmeyen bireyler olarak bilinirler. Eh birazcık öyle Ama bir kadını sevince dibine kadar severler. Hata kabul etmezler. Affetmiş gibi görünüp intikam peşinde koşarlar. Ellerinden her şey gelir. Becerikli usta kesim erkeklerdir. Saf ve kaç yaşına gelirse gelsin büyümeyen çocuk yanları vardır. Kendilerine anne merhameti gösteren zor kadınları severler. Dostları için her şeyi yaparlar. Maddi manevi destekten çekinmezler. Cömert insanlar genelde boğadır. Çok iyi ilgili aile babası olabilirler. Geceleri ağlayan duygusal isyankar yanları ortaya çıkar. Aman o yanlarına denk gelmeyin. Yo yo burcum boğa değil..
3

değeri bilinmeyen sanatçılar

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Her klibi her şarkısı şaheser ama adamı gören yok. Hemen hemen her klibinde kültürümüzü anlatıyor ama anlattığı kültür tarafından dışlanıyor. Şarkıları dolu dolu, klipleri anlamlı, kendisinden bahsetmek istemiyorum kalbi pamuk gibi. Günümüz çakma şarkıcıları arasında hayatta kalmaya çalışıyor. Mabel matiz der susarım efendim..

ilkokulun ilk gününden akılda kalanlar

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Sınıftaki herkesi ama herkesi ailesinden birileri getirmişti. Anası babası abisi ablası hiç olmadı dedesi falan beni ise babamın elemanı götürmüştü. Ulan birde akşama kadar da beklemedi. Sonra çıktı gitti çıkışa geldi. İlk sıraya girdiğimizde ödüm kopmuştu çok kalabalık gelmişti. Herkes ağlıyordu bende onları izliyordum. Kaybolmamak için ilk bir iki hafta sınıftan hiç çıkmamıştım. Kalem tutmayı öğreneceğimiz zaman öğretmen beni es geçmişti sen zaten biliyorsun diyerek. Anlamamıştım meğersem beni sınıfta kalan öğrencilerden sanmış. Bende öğretmene ben biraz hormonluyum demişim jsjsbsbsjs. Çok iyi hatırlıyorum anneannem herkese söylemişti şu söylediğimi. Herkeste ayyy caniiiim ayyy hahahahah gibi tepkiler veriyordu. Ulaaan. Ha birde Sınıfın en küçüklerinden olmama rağmen boyum ve enim sağ olsun hep büyük sanılırdım. Herkes ilk günlerde ağlarken ben okuma yazmaya geçeceğimizi öğrendiğimde ağlamıştım ksjajahahahahs. Artık heyecan mı korku mu bilemicem. Neyse sadece ilk günü yazacaktım konu nerelere geldi..

nişanlanmak

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Gereksizzz. Bu gün bir nişan törenine katıldık efenim. Size anlatmak istiyorum ama yeterli olur mu bilmiyorum.
20.35 salona giriş
20.35-21.30 full seste dans, kopan insanlar ağlayan çocuklar
21.30 su dağıtımı
21.35 piste zorla götürülme girişimi
21.40 kavga ihbarı
21.50 kuru pasta içecek dağıtımı
22.00 elit kız tarafı, oğlan tarafı arasında müzik dolayısıyla çıkan gerginlik (dans müziği vs davul zurna)
22.10 evlere dağılış
0 /
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com