confessions

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere

1. nesil Koordinatör - - Koordinatör -

  1. toplam entry 365
  2. takipçi 9
  3. puan 0

kilo almak isteyenlere tavsiyeler

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
108 kiloyu görüp, 88 kilo biri olarak şunu söyleyebilirim tek çözüm kendinizi tanımak. tek öğünde iki pizza yiyerek günde 400 gram verdiğim de oldu, gün boyunca hiç ekmek yemeden zayıflamadığım da. tabi ki sağlıklı beslenmediğiniz sürece zayıflamanız kalıcı olmayacak sürekli dalgalanmalar olacak ve zamanla vitamin eksiklikleri ortaya çıkacak. sıkıntı büyükse bir diyetisyenden yardım alabilirsiniz. allah yardımcımız olsun :D

kilo vermek isteyenlere tavsiyeler diye algılayıp uzun uzun yazmışım.. çok acı.
1
mahur mahur
:)))
insanda nasıl bir algı oluşmuşsa hep öyle düşündürüyor

zayıflama ilaçları

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Kullananlara enayi gözüyle baktığım ürünler idi. Artık ben de enayiyim sanırım. Bir anlık öfke, üzüntü, depresyon sonucu 180 liraya zayıflama çayı siparişi verdim. Tarayıcıya çayın adını aratınca direk 'zayıflama çayı ölüm getirdi' gibi haberler çıkıyor. Bile bile ölüme mi gidiyorum yoksa öleceksem de zayıf öleyim kafasında mıyım bilmiyorum. Tek bildiğim yansıtmasam da çok yıprandığım ve bu halimden nefret ettiğim. Umarım her şey gönlümüzce olur sözlük.

delgeç

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Şöyle acıklı bir hikayem vardır efenim,
Çok sevdiğim kuzenimin (!) kuzeni evleneceği için renkli kağıtlar ve delgeç kullanarak konfeti tarzı bir şey yapıyordu. Bende o zamanlar 5 6 yaşlarındayım. O kadar garip geliyordu ki küçük küçük yuvarlak renkli kağıtlar yapması..
Sürekli bende yapayım diyordum o da inatla yapamazsın diyordu içimin gittiğini çok iyi hatırlıyorum. Velhasıl kelam nasıl içimde kalmışsa gördüğüm her küçük aleti belli bir süre delgeç sanıp heyecanlanıyordum. Gel zaman git zaman yıllar geçti işe girdim arada delgeç kullanmaya başladım. Şunu farkettim her delgeç kullandığımda heyecanla karışık hüzün oluşuyor bende. Yıllar geçse de eksilen pek bir şey olmadı. Yapmayalım küçücük çocukların heveslerini kırıp ileriye dönük kötü etkiler bırakmayalım. Ben yaptıysam, her ne kadar yaptığım çocuklar okuyamayacak olsalar da, hepsinden özür dilerim.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol