confessions

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere

1. nesil Koordinatör - - Koordinatör -

  1. toplam entry 444
  2. takipçi 11
  3. puan 0

covid aşısı

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
An itibarıyla 2. dozda beni yataklara düşüren aşıdır. Covid'in sadece fragmanıymış. Vücudum nereye değerse canım acıyor, kolumu kaldıramıyorum, aşırı bir hassasiyetim var ve vücudumda bir ağrı dolaşıyor. Kimseye söyleyemiyorum çünkü babam "icat çıkarma, olmayanları korkutursun." dedi. Ben icat çıkarmadan bayılmaya gidiyorum. Profilim sizlere emanet.
2
nushirevan nushirevan
Geçmiş olsun sayın yazar. Yan etkilerin görülmesi aşının tuttuğunun bir göstergesi deniyor. 2-3 gün sıkıntı çekersiniz maalesef
gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Çok teşekkür ederimm. Tuttuysa çekerim sorun yok :d

sinir

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Beni yiyip bitiren duygu. Tepki vermeden sabretmeye çalışmam daha da yorucu. Neye sinirlendiysem tepkimi geceleri rüyamda veririm, olay anında değil. Bazen de etrafımdakilere negatif enerji saça saça geçiririm. Böyle durumlarda herkesten uzakta tek başıma yaşamak istiyorum sözlük. Kimse beni tanımasın, kimse selam vermesin, çoluk çocuk olmasın, yüksek sesle konuşan hiç kimse olmasın, emir kipiyle konuşanlar olmasın. Bir ben bir küçük evim. Ya kafayı yerim ya da kendimi bulurum ama asla sinirlenmem..

sahaf

gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
İnternet ortamında alışveriş yaptığım mecra. Direkt basımdan gelen kitaplardan farklı olarak yaşanmışlık da almış oluyorsunuz. Aldığım bir kitabın içinde benden sadece 6 ay küçük bir fiş bulmuştum. Kuşadası'nda içilen çay fişi muhtemelen kitap ayracı olarak kullanılmış ve bana kadar gelmişti.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol