confessions

gozlukgiller

1. nesil Yazar - - Yazar -

  1. toplam entry 33
  2. takipçi 0
  3. puan 0

popo estetiği

gozlukgiller
son zamanlarda artan estetik türü; (url:https://www.guncelozturk.com/vucut-estetik-sanati/popo-estetigi/)
özellikle latin tarzı, çıkık ve yuvarlak hatlara sahip olmak isteyen kadınların ilgisi bir hayli yüksek. tabi bu tarz bir popo sporla da olabiliyor ama operasyon daha kısa sürede sonuç verdiği için estetik öncelikli durumda.

doğum günü hediyeleri

gozlukgiller
şunlar gibi örnekleri olan ürünlerdir; (url:https://www.hediyerengi.com/kategori/dogum-gunu-hediyeleri)
bana kalırsa e-ticaretin genişlediği son zamanlarda hediye kalitesi de düştü. eskiden doğum günü hediyesi deyince akla belli başlı şeyler gelirdi. ayakkabı, gömlek, kravat, elbise, kol saati gibi. şimdi nerede saçma sapan bir şey var onlar veriliyor.

deri sarkması

gozlukgiller
aşırı kilo verenlerde görülen durum.
genelde kol, göğüs ve karın bölgelerinde oluşur ve kötü bir görüntüye sebebiyet verir. deri sarkması olmadan kilo vermek isteniyorsa mutlaka sporla desteklenmelidir. aksi taktirde linkteki gibi cerrahi operasyona başvurulmak zorunda.

tüp mide ameliyatı

gozlukgiller
mide küçültme olarak da bilinen zayıflama operasyonu. küçültülen mide sayesinde daha az yiyor ve daha çabuk doyuyorsunuz. verilen beslenme programına da uyarsanız ciddi kilolar vermek mümkün. tlc deki ağır yaşamlar programında da tüp mide ameliyatını sıklıkla görmek mümkün.

sıcak kemoterapi

gozlukgiller
son zamanlarda özel hastanelerde yaygınlaşan tedavidir. çoğu kanser hastasının umut kaynağı. ancak risklerini de bilerek ameliyat masasına yatmakta fayda var. basit bir estetik operasyonda dahi her zaman risk ve komplikasyon tehlikesi varken, sıcak kemoterapide hayli hayli var. çeşitli yaralar, yeme-içme bozuklukları, pankreas iltihabı gibi durumların az da olsa riski mevcut. mutlaka araştırılması ve değerlendirilmesi gerekir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol