confessions

ecenur

can ciğer kuzu sarması - 1. Nesil Yazar

  1. toplam giri 34
  2. takipçi 13
  3. puan 671

günün şiiri

ecenur
ah, insan nasıl çıldırmaz nasıl
bir çaresizlik,
bir umutsuzluk sarmış her yanı.
aranızdan insanlar geçer.
bulutlar geçer.
O, kırmızı mürekkep gibi dudaklarıyla, zoruna
utanarak gülümsemeye çalışır.

güvenmek

ecenur
siz nasıl birine güvenirsiniz? yada nasıl biri güven verir size hangi hareketinden dolayı güvenmeye başlarsınız birine? ben kimseye güvenemiyorum her hareketin altında bişe arıyorum kimse samimi gelmiyor.

aşk

ecenur
illa gider imkansıza aşık olursun lan beklersin aşık olmayı olmazsın en beklemediğin anda vurur seni en beklemediğin anda en beklemediğin insana. Aşık olunca insanın kalbi bir farklı atar ben onla anladım kalbimin attığını onla duydum ilk kalp atışlarımı şimdi bana onu unut diyorlar lan bendeki bu kalp durmadan onu nasıl unutur vazgeçerim?

bedava olan şeyler

ecenur
bu hayatta hiç bir şey bedava değil her şeyin bedelini ödersiniz mesela seversiniz ama sevilmezsiniz yüzüne gülüp selam verdiğiniz herkes sizden bir şeyler koparmak için faydalanmak için çabalar yani demem o ki bu hayatta neyi yaşarsan yaşa neyi seversen sev bedelini yine bir şekilde ödetirler.

aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız

ecenur
Nasıl bir duygu bu yaa hiç yapmam dediklerimi yapacak cesaret geliyor hiç dinlemem dediğim müzikleri dinletiyor gözlerimi açınca da kapatinca da onu görmek istiyorum onu görebilmek için cabaliyorum görünce de susup öylece baka kalıyorum haberi olmadan kendime etmediğim duaları ona ediyorum her yemek yemek için masaya oturduğum da o yedi mi acaba tok mu ya açsa diyorum her yatağa yattığımda acaba o da yatıyor mu yorulmustur bu gün yatıp dinlensin diyorum her aklıma geldiğinde acaba o da düşünüyor mu merakı ya insan birini görünce sanki ayağı yerden kesilir gibi olurmu? Emin olamıyorum aşk mi sadece bi hoslanti mi
3

FatmKeless

ecenur
Hoş geldiniz gerçekten insan yeni birileriyle bir arada olunca mutlu oluyor bu platformu hep birlikte ileri taşımak ümidiyle 😊 burdan gönderme yapim bari herkese yeni veya eskilerden herkese iyi iyi iyi akşamlar 😂 hep birlikte tam ileri 😂😂
0 /