confessions

dilemma

kaçın kurası - 1. Nesil Yazar

  1. toplam giri 166
  2. takipçi 9
  3. puan 1092

dimash kudaibergenov

dilemma
Muhteşem sesli muhteşem yetenek. Kazakistan'lıdır kendisi. Youtube'da emre yücelen sayesinde tanıdım ve sesine aşık oldum. Kendisini Vitas ile karşılaştıran çok insan var fakat dimash kendisinden bir kaç gömlek büyüktür. Ayrıca çok güzel bir adagio coverı vardır. Şöyle bırakalım;

vazgeçmek

dilemma
Sözlük anlamı; bir şeyi bırakmak, istememek olan eylem. Konu bir insan olunca durum daha farklı olabiliyor. Özellikle alıştığınız, sevdiğiniz biri ise vazgeçmeniz gereken kişi, kat kat ağırlık verir. Kolay değildir.

bakire olmayan kızla evlenen erkek

dilemma
Saçma konu. Böyle bir şeyin açık açık konuşulması dahi yanlış. Evet dinimizde çok büyük bir günahtır zina. Fakat bunun tövbe kısmı da var. Hayatından, yaşantısından bi haber olup, karşısındaki insanı yargılamak daha büyük bir günah. Bir günah işlediyseniz bu Allah ile sizin aranızdadır. Hiç kimseyi ilgilendirmez. Ve hiç kimseye hesap vermek zorunda da değilsiniz. Özellikle de "bakire olmayan kişiyle evlenmek" diye sosyal mecralarda kendisine yanıt arayanlara. Evlenmek istemeyen zaten evlenmez. Bunun başkaları tarafından onanacak bir yanı yok. Ama kimseye de yargılama hakkı vermez. Keşke kadınlar kendi değerlerini daha fazla bilse diyorum ve noktalıyorum.
0 /