confessions

consensus

1. nesil Yazar - - Yazar -

  1. toplam entry 72
  2. takipçi 11
  3. puan 0

akınsoft

consensus
Türkiye, Konya merkezli yerli yazılım şirketidir.son yıllarda kendini robot geliştirmeye adamış şirkettir.robotlarında kullandıkları yapay zeka ve işletim sistemi ithaldir ama yerli ve milli diye sunulur yersen.

eski sevgiliye dönmek

consensus
5 yıllık ilişki boyunca sıkça hem onun hem benim yaptığım eylem sonuç itibariyle bir kere olmadı mı olmuyor daha çok yıpranmışlık daha çok yaşanmışlıkla kalıyorsunuz.üstte bir arkadaşında dediği gibi yeni temiz bir sayfa asla açılmıyor sürekli eski defterler yeniden açılıyor.

ismail yk

consensus
müzisyen,besteci ve aranjördür.gece gece aklıma gelmiş ve çocukluğumdan utanmama sebep olmuştur şarkıları sebebiyle Popülizmin gereği şarkılar yapar ancak piyasadaki bir çok sanatçıdan yeteneklidir müzik ve müzik aletleri konusunda.

bakire olmayan kızla evlenen erkek

consensus
sevdiği insanda bekaret arayacak erkek önce kendi bakir mi ona bir bakması lazım 2019 yılında hala bu konuları aşamadan tartışıyor olmamız bile içler acısı.aranızda böyle düşünmenin amiyane tabirle gavatlık olduğunu düşünenler olabilir klişe olsada seksin çeşitlerini bi araştırsın derim.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol