confessions

cetinkrc

bir mektuptuk ulaşılamayan - 1. Nesil Yazar

  1. toplam giri 326
  2. takipçi 67
  3. puan 5528

serdivan

cetinkrc
Sevemediğim iller neslinde ilk sıralarda olmasına rağmen açılan starbuck ile hafifletici sebepler arasında dır. Ayrıca şehrin üzerinde anlamsız bir kasvet hali de vuku bulmakla birlikte, 54 plaka gördüm her yerde de öncelik verdiğim insanlardır.

kuveyt türk

cetinkrc
İnovatif bankalara örnek olabilecek bir bankadır. Sürekli geliştirdiği arge çalışmalarıyla da kullanıcılarına tüm olanakları ve kullanıcı deneyimi sunan bankalar arasında ilklerde dir.

kadınlar mı daha çok yalan söyler erkekler mi

cetinkrc
46000 denek ile yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin kadınlara göre daha fazla yalan söyledikleri ortaya çıkmış. Kadınlarda 20'li yaşlarda yalan söyleme oranı %36' iken bu oran, yaş artışıyla birlikte %40'ların üzerinde seyretmiştir. Erkeklerde ise bu oran %60 oranlarında seyrettiği gerekçesine de varılmıştır. Ayrıca ekonomistler ise avukatlara göre daha az yalan söylediği de açıklanmış deneyler arasında dır.

asgari ücretin 2 bin 20 tl olması

cetinkrc
enflasyonun %78'lere dayandığı şu sıralarda yapılan zam(cık) kepçe ile alınmaya devam edeceğinin bir gerçeğidir. Sanırım önemli olan zammın miktarı değil, zammın yapılması olarak nitelendirildiğini düşündüğüm bir açıklama olmuş (!)

Edit: ayrıca sübliminal bir mesaj var 2020 de ne olacak?

0 /
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com