confessions

can

ölü yaprakların selobanttan kelepçeleri - 1. Nesil Yazar

  1. toplam giri 1127
  2. takipçi 68
  3. puan 13798

yumurta

can
Yumurta, dişi hayvanların ve özellikle kuşların embriyoyu korumak amacıyla yumurtladığı yuvarlak ve oval şekilli cisimlerdir. Birçok hayvanın yumurtaları yiyecek olarak kullanabilmesine karşın, yumurta denince akla ilk gelen şey tavuk yumurtasıdır.

we only write english on this topic

can
merhaba, bu başlık hakkında konuşmak istiyorum.
ingilizcenizi geliştirmek veya ingilizce yazmaktan hoşlanıyorsanız, bu başlığı kullanabilirsiniz. buraya yazabilirsiniz. Örneğin; ingilizcem iyi değil ama ben bile yazıyorum. Elbette, başka biri benden daha iyi konuşabilir ve metnimi yeniden düzenleyebilir. tekrar bir şeyler yazacağım. lütfen buraya yazın.

d: ingilizceyi geliştirmek için bir başlık.

eminevim

can
İnsanları bir araya getirerek,belli bir komisyon karşılığında ,bir grup oluşturup sırayla taşınmaz sahibi olmalarını sağlayan bir kuruluş.

dünya bankası

can
Dünya Bankası, II. Dünya Savaşı'nın sonra 1945 yılında Uluslararası Yeniden Yapılanma ve Kalkınma Bankası adıyla kurulmuş, 1947 yılında Birleşmiş Milletler'in özerk uzman kuruluşlarından biri olma özelliği kazanmıştır. Günümüzde dünya devletlerinin 200 e yakını Banka üyesidir.

65 yaş aylığı

can
Bu maaşı alabilmek için 65 yaşın doldurulması gerekiyor. Daha sonra aranan şart, 65 yaşını doldurmuş olan kişinin hiçbir sosyal güvencesi olmayacak. Bunun yanında nafaka alan kişiler 65 yaş maaşından yararlanamıyor.

geçmiş olsun 3.havalimanı battı

can
Çarşı herşeye karşı !!!
Muhalif bir başlık ve muhalif bir yazı, bir çocuk bile 9 ay 10 gün anne karnında oluşur, doğum olur, bebek ilgi alaka ister, bakım ister 7 yaşında okula başlar, 7 yıl sabredin demeyeceğim, 7 ay sabredin ondan sonra konuşun .
1
0 /

Radyo Yayını