confessions

can

Birine benzettin galiba bakışı - 1. Nesil Yazar

  1. toplam giri 1292
  2. takipçi 73
  3. puan 16015

halk tv

anti
bir saatten fazla izlenildiği durrumda kişilerde farklı ruh hali yaratan haber kanalı.
a haber'in tezatı.
a ahber'in yandaşlığı abartması gibi halk tv'nin de muhalifliği abartarak hayali haberlere imza atması inkar edilemez.

var olduğu iddia edilen ama ispatlanmayan şeyler

nushirevan
karabasan

ateşli hastalıklarda gece yarısı üstünüze çöken ve elleriniz başta olmak üzere, vücudunuzu hareket ettirmemeye ant içmiş dumanımsı yaratık. doktorlar bunu çoğunlukla uyku felci olarak açıklarken, kocakarı hikayeleri bir çeşit cin olduğunu rivayet eder. hasta olduğun günlerde sıcak nefesinle beslenen, kötü niyetli bir varlık. çocukken ateşli hastalık geçirmişler anlatır.ben de gördüm ama çok da sorgulamadım, iki fırt çekti gitti.

kredi

lawyer x
Tövbeli olduğum şeydir. Allah kimseyi düşürmesin. Kyk kredisi ödedim. Burnumdan geldi. Bu yazıyı okuyup da almayı düşünen gençler varsa sakın derim. Şu an parasız olabilirsiniz ama mezun okuduktan sonra da kuvvetle muhtemel çok paranız olmayacak. Girip part time bir işte çalışın daha iyi. Abla sözü dinleyin. Pişman olmazsınız. Dua edersiniz.

kolera sagopa kavgası

dilemma
Her zaman Sagopa Kajmer'in aslında göründüğü gibi biri olmadığını düşünürdüm. Neyse ki haksız çıkmadım. Bundan çok çok eski parçalarına bakacak olursanız, kin ve nefret dolu olduğunu görebilirsiniz. Sonrasında yaptığı parçalar için birşey söyleyemeyeceğim fakat her zaman bir tarafının karanlık olduğunu tahmin ediyordum. Bir parçasında "sapına kadar erkek de olsan kadına el kalkmaz" diyordu. Keşke aynı şey kendisi için de geçerli olsaydı.

Tanım: Kolera hanımın haklı olduğu olaydır.

bitcoin

reis
boğalar geldi, 12 saat içinde 1,000 dolar artış göstererek, dünyanın en büyük borsalarından biri olan binance borsasında tüm zamanların en büyük bitcoin alım emirleri girildi ve girilmeye devam ediyor. uzun vadede yol uzun, 2 gün daha sürerse hedef nokta 5,300 dolardan 10,000 dolara çekilebilir, devamında 20,000 doları beklemek için sürpriz olmaz.
24 saatilik kripto para alım satım işlem hacmi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı:
bu değer 63.588.205.967 $'dır (63 buçuk milyar dolar.) bu da, şu anki bütün market fiyatının neredeyse yarısını oluşturuyor.

bahis batağı

kisiselbakim
ileride yaşanacak büyük pişmanlıklar listesinde ilk sıraya aday güzel bir yöntem.
Sözüm kaybeden kadar, kazana da.

Not. ''insan ya yaşadıklarından,ya yaşayamadıklarından pişman olur'' bu da sana son kıyağım.
[email protected]