confessions

broken_inside

altın perçemli sarkastik yazar - 1. Nesil Yazar

  1. toplam giri 794
  2. takipçi 16
  3. puan 8117

ekrem imamoğlu'nun 250 bin liralık saati

broken_inside
yıllardır arşı titretecek yolsuzluklara, boğazına kadar batılmış haramı gözünü kırpmadan yiyen bir takım siyasilere ses çıkarmayıp, kısa sürede kendince bir ekol yaratan, atanan değil seçilen çiçeği burnunda belediye başkanının bilmem kaç bin liralık saatinden bahsetmek ağır omurgasızlık gerektirir.

yılların yolsuzluklarına karşı ölü taklidi yapan, "çalüyür ama çalüşüyür"cü, tayfanın en son bahsetmesi gereken meseledir bu. gerçekten ağır küfrederim.

türkiyenin suriyeliler politikası

broken_inside
din kardeşi kisvesiyle ne idüğü belirsiz cahil cühela insanları ülkeye davar sürüsü gibi doluşturup, üstüne vatandaşlık vererek oy devşirmekten ibarettir. bunların tüm eğitimli ve zengin kesimi avrupai ülkelere serpiştirilmiş vaziyette. yani bize hiçbir katma değer yaratmayan posaları kaldı.

isveç, norveç meclislerini toplayıp 10 tane suriyeli göçmen için referandum kararı alıyorsa bizim daha demokraside fersah fersah yol ilerlememiz gerekir ki; iktidar, iktidar değil, muhalefet ondan beter. allah aklımıza mukayyet olsun.

windows 10

broken_inside
allah belasını versin. her güncellemede ayrı ayrı sıçıyor, performans canavarı bilgisayarı bile kasmayı başarabiliyor. tek iyi özelliği kendi sanal sürücüsünün içinde gelmesi, onun harici başka bir halta derman olduğu yok.

windows 7 ultimate candır. leblebi gibi işletim sistemi. tıkır tıkır.
0 /
[email protected]