confessions

broken_inside

yeşil vosvosun kırık farları - 1. Nesil Yazar

  1. toplam giri 802
  2. takipçi 16
  3. puan 8778

fetö'nün siyasi ayağı

broken_inside
zamanında kendilerine 'ne istediniz de vermedik' diyenler başı çeker. rahmetli kamer genç 2009'da mecliste 'fetoyu araştıralım, bunun zararını yarın siz çekeceksiniz ben çekmem' dediğinde akpliler adamın üstüne yürüyordu, şimdi bunların hepsi ak kaşık, oldu karşı duranlar fetocu. fetoyu araştırma önergesine mecliste red oyu veren kim ya da kimler ise önce onların içinde aransın fetocu, fazla uzağa gitmeye gerek yok.

sözlük yazarlarının 2020 hedefleri

broken_inside
atağa kalkalım derken henüz ocak ayında bir kamyon gol yedik. bundan ötürü daha fazla yememek düsturuyla, aykut kocaman misali 10-0-0 taktiği yapıp otobüsü kaleye çekiyorum artık.

ayriyeten depremiydi, virüsüydü, yok savaşıydı falan filan yok benim hedefim medefim. bu yıla dair bir hedefim varsa o da 2021 yılında tek parça girebilmek olur anca.

dokunmak

broken_inside
bazen sadece dokunduğunu zannedersin, aslında delip geçmiştir, iş işten geçtikten sonra anlarsın.

tıpkı bir parmağın kesildiği anda değil de, bir süre sonra kanamaya başlaması gibi.

hasan mezarcı'nın allah ile yolculuğu

broken_inside
ufak bir ayrıntı sezdim. mesih de olsan beypazarı sodası içiyormuşsun demek ki. ayrıca eşinin "ben fahişe meryem"im beyanı, yaşadıkları kafayı ziyadesiyle kıskandırdı. bakın bunlar boş insanlar değil. biri eski milletvekili, eşi operatör doktor. havarileri addettikleri adam ise bu mevzular yüzünden diyanet işleri'nden aforoz edilmiş, kendi çapında medyatik bir tip. zekayı fazla bulmuşlar götlerine başlarına sürüyorlar herhalde. çok enteresan.

ekrem imamoğlu'nun 250 bin liralık saati

broken_inside
yıllardır arşı titretecek yolsuzluklara, boğazına kadar batılmış haramı gözünü kırpmadan yiyen bir takım siyasilere ses çıkarmayıp, kısa sürede kendince bir ekol yaratan, atanan değil seçilen çiçeği burnunda belediye başkanının bilmem kaç bin liralık saatinden bahsetmek ağır omurgasızlık gerektirir.

yılların yolsuzluklarına karşı ölü taklidi yapan, "çalüyür ama çalüşüyür"cü, tayfanın en son bahsetmesi gereken meseledir bu. gerçekten ağır küfrederim.

windows 10

broken_inside
allah belasını versin. her güncellemede ayrı ayrı sıçıyor, performans canavarı bilgisayarı bile kasmayı başarabiliyor. tek iyi özelliği kendi sanal sürücüsünün içinde gelmesi, onun harici başka bir halta derman olduğu yok.

windows 7 ultimate candır. leblebi gibi işletim sistemi. tıkır tıkır.
0 /
Sözlük
kuluçka makinesi One Hit Wonder Likit Smok Nord