confessions

broken_inside

elmalı kurabiye tadı - 1. Nesil Yazar

  1. toplam giri 791
  2. takipçi 16
  3. puan 7944

türkiyenin suriyeliler politikası

broken_inside
din kardeşi kisvesiyle ne idüğü belirsiz cahil cühela insanları ülkeye davar sürüsü gibi doluşturup, üstüne vatandaşlık vererek oy devşirmekten ibarettir. bunların tüm eğitimli ve zengin kesimi avrupai ülkelere serpiştirilmiş vaziyette. yani bize hiçbir katma değer yaratmayan posaları kaldı.

isveç, norveç meclislerini toplayıp 10 tane suriyeli göçmen için referandum kararı alıyorsa bizim daha demokraside fersah fersah yol ilerlememiz gerekir ki; iktidar, iktidar değil, muhalefet ondan beter. allah aklımıza mukayyet olsun.

windows 10

broken_inside
allah belasını versin. her güncellemede ayrı ayrı sıçıyor, performans canavarı bilgisayarı bile kasmayı başarabiliyor. tek iyi özelliği kendi sanal sürücüsünün içinde gelmesi, onun harici başka bir halta derman olduğu yok.

windows 7 ultimate candır. leblebi gibi işletim sistemi. tıkır tıkır.

tesettürlü insana hakaret eden varlık

broken_inside
en çok zoruma giden, olayın iç yüzü zerre umrunda olmayacağı halde, bunun üzerinden kendisine mağduriyet devşirecek siyasetçilerin bulunması.

buna gelince de, bunun gibi öküzler bu topraklarda barındığı, laiklik simsarlığı yaptığı sürece bunun ceremesini gerçekten insan gibi yaşamaya çalışan onurlu insanlar çekecek. dili, dini, ırkı, siyasi görüşü ne olursa olsun, bunun gibi ülke değerlerini yıpratan katran beyinlilere hakkımı helal etmiyorum, etmeyeceğim.
0 /
[email protected]