confessions

3k

ıssız adadaki son umut - Onursal Yazar

  1. toplam giri 215
  2. takipçi 14
  3. puan 2889

epttavm

3k
Biraz daha özen gösterilirse daha iyi olacağına inandığım site, hem komisyonları hem kargo ücretleri diğer e-ticaret platformlarından daha düşük olan ancak özellikle kargo konusunda sıkıntılı olan ve teknik destek için muhteşem derecede uğraştıran site.

göknet

3k
Ismi biraz uygunsuz bir kelimeyi animsatan, web sayfasını inceledigimde "ustelik 2 yil taahhut" ibaresini gorunce bunu sanki iyi birseymis gibi belirtmelerini yadırgadığım servis saglayici.

turknet

3k
Her ne kadar ttnet altyapısı kullaniyor olsa da ttnetten muazzam derecede üstün bir internet servis sağlayıcısı. Kullaniyorum ve çok memnunum.

ttnet

3k
Ülkemizin en büyük (kazık) internet servis sağlayıcısı. Kesinlikle alternatiflerini denemek gerekir.
Farklı alt yapisi olanlardan örnek: kablonet
Ttnet altyapisi kullananlardan örnek: turknet

peak

3k
Peak jobs
Tek seferde ciddi bir miktar harcanmis olsa da oldukca etkili bir reklam. Alisilmistan cok farkli, özgün, estetik, keyifli, profesyonel bir reklam. Uzun süre akıllardan cikmayacagina eminim.

selçuk paker

3k
Tabuta sığmayan şehit.
31 temmuz 2016 tarihide Diyarbakır'ın sur ilçesinde girdikleri çatışmada şehadet şerbetini içen koca yürekli yiğit insan.
Gittiğin yerde peygamber efendimize komşu ol. Hep güzellikle anılanlardan olacaksın..

trump'ın rusya için çalışması

3k
Bu konuda bazı iddiaların ardından FBI Tarafından bu konuda bir soruşturma başlatılmıştır. Ayrıca Trump'ın göreve geldiği yıl yani 2017 yılında bu konudaki iddiaları soruşturan FBI Başkanı James Comey'i görevden alması da bu ihtimali güçlendirmektedir.

poşetlerin parayla satılacak olması

3k
poşetlerin para ile satılmasını doğru buluyorum mantıklı bir uygulama, ancak milletin para ile satın aldığı poşetlerde reklam olması doğru değil. Bu uygulamada bence poşetlerde reklamın olmaması gerekli tep tip standart bir poşet tipi belirlenmeli bütün marketler aynı özelliğe sahip olan bu reklamsız poşeti vermeli.
0 /