trendyol.com

can
Alışveriş sitesi.
Kurucu demet mutlu.
Trendyol Grup, Türkiye'de moda e-ticaret sektöründeki alışveriş sitesidir. Trendyol Grup markaları arasında Trendyol.com, Modagram.com ve Milla by trendyol bulunur.
dilhun
Bu ara Beni sinirlendiren site.Ya arkadaş Türkiye'deki her yere, her siteye,birçok ünlüye reklamını yaptırıyor. Artık trendyol reklamı görmekten gına geldi. Ya insan bir ağız tadıyla YouTube'dan müzik dinlemek istiyor ama trendyol reklamları izin vermiyor. Tam böyle hüzünlenip, havaya giriyorum hop oradan bir trendyol reklamı. Yeter artık yeter...
harun
aşağı in in bitmeyen kampanya, fırsat, indirim, yeni ürün vs. bir çok başlık var. ne ararsanız var doğrusu sadece moda üzerine değil. tavsiye ederim.
dhairy
insanlar kendilerini iyi hissetmek için alışveriş yapmak isterler. ancak kişinin alışveriş yaptıkça mutlu, güçlü, kendini diğer insanlardan üstün hissetme belirtisi bağımlı olduğunu gösterir.

trendyol vb. siteler de insanlardaki bu durumu kullanarak gelir elde etmektedir. 5-7 Şubat indirim kampanyasında yine insanlar ihtiyacı olmayan şeyleri almak için adete saldırıya geçmiştir. sırf indirimden faydalanmış olmanın verdiği rahatlığı yaşamak için... oysa aynı ürünler bir hafta önce incelense indirimli hali ile aynı fiyata satılmaktadır. üzerini çizdikleri fiyat artırılmış fiyatlardır.