tiktok

tor
Kullanıcıların ne içtiklerini, video'ları hangi kafayla çektiklerini merak ettiğim ve başkaları adına utanmama neden olan bir program...
kisiselbakim
o tik tok mudur nedir Allah belasını versin. her yerde karşıma çıkıyor. beni insanlardan soğuttu arkadaş. meğer ne meraklıymış insanımız şaklabanlığa.
broken_inside
bu mal değnekleri sanki topluca bu uygulamanın çıkmasını bekliyormuş. tiktok'tan önce hangi mağarada saklanıyordularsa. bazen video öncesi reklamlarda falan denk geliyor, hallerine bakıp bakıp ibret alıyorum.
nicksizolmazmi
Gençler, yaşlılar, şekilden şekile giren insanlar, ne demeli bilemiyorum. Her ne kadar gülünç olduğu söylense de ben üzülüyorum, insanımızın ne hale geldiğini görüp üzülüyorum. O kadar zaman ve emek, yazık. Kitap okuyor musunuz diye sorsanız çoğu zamanım yok der.
mavikaranlik
Acil bir şekilde, "fetö'nün yeni iletişim uygulaması" şeklinde vurgular ile ihbar edilip hayatımızdan çıkartılması gereken uygulama.
60 yaşına gelmiş insanların şebeklik yapmalarını hayretler içerisinde izliyoruz.
harun
youtube'da video izlerken sürekli saçma sapan videolarla reklam verilen reklamını izlettiren adeta insanlarımızın saçmalıklarla yarışarak video düzenlediği komik videoların komik olduğunu zannetiği fakat reklamda yer alan videoların komiklikten ziyade şahısları gülünç duruma düşüren yeni akım eğlence video uygulaması.

Radyo Yayını