tiktok

tor
Kullanıcıların ne içtiklerini, video'ları hangi kafayla çektiklerini merak ettiğim ve başkaları adına utanmama neden olan bir program...
kisiselbakim
o tik tok mudur nedir Allah belasını versin. her yerde karşıma çıkıyor. beni insanlardan soğuttu arkadaş. meğer ne meraklıymış insanımız şaklabanlığa.
broken_inside
bu mal değnekleri sanki topluca bu uygulamanın çıkmasını bekliyormuş. tiktok'tan önce hangi mağarada saklanıyordularsa. bazen video öncesi reklamlarda falan denk geliyor, hallerine bakıp bakıp ibret alıyorum.
nicksizolmazmi
Gençler, yaşlılar, şekilden şekile giren insanlar, ne demeli bilemiyorum. Her ne kadar gülünç olduğu söylense de ben üzülüyorum, insanımızın ne hale geldiğini görüp üzülüyorum. O kadar zaman ve emek, yazık. Kitap okuyor musunuz diye sorsanız çoğu zamanım yok der.
mavikaranlik
Acil bir şekilde, "fetö'nün yeni iletişim uygulaması" şeklinde vurgular ile ihbar edilip hayatımızdan çıkartılması gereken uygulama.
60 yaşına gelmiş insanların şebeklik yapmalarını hayretler içerisinde izliyoruz.
finite infinite
Kullanan birkaç tanıdığımı 'sona alınan güncellemeler' bölümüne almama neden olan deli saçması program. Allah akıl dağıtırken neredeydiler bunlar? Hiç kullanmamış ve kullanmayı da düşünmeyen biri olarak kendimi alnımdan öpüyorum.
[email protected]