tesettürlü seçmenin başörtüsünü çıkartmasını isteyen chpli

aiska
Günümüz Türkiye'sinde hala yaşıyor mu bunlardan denilesi embesiller, 23 Haziran 2019 ibb seçimleri için Ataköy'de oy kullanmak isteyen başörtülü bir kadının en doğal vatandaşlık hakkı olan “oy verme” hakkını gasp ederek, başörtüsüne müdahalede bulundular.
Oy verebilmesi için başörtülü olunamayacağının vurgusunu yapan Halk partililere vatandaş ta tepki göstererek olayı kapattılar.
31 Mart seçimlerindeki hata( bilinçli) yüzünden, partili sandık görevlileri sayesinde yenilen İbb seçimleri yine görüyoruz ki ders(?) almamış olup, kuralları ve yönetmeliklere en hakim olması gerekip ilk müdahaleyi sandık görevlisi daha üstü olarak ta ( tarafsızsa eğer(!)) sandık başkanının bulunması gerekirken yine vatandaşın sahip çıkıyor olması son derece elzemdir!
nurse
Açık giyinen bayan arkadaşlarımın eksik kıyafetleri kadar normal birşeydir tesettür. Onlara biz fazlayız. Bize onlar eksik..
vitirilin
ülkenin iki gruba ayrıldığının göstergesi. bir taraf mehter marşı ile gaza gelenler, diğer taraf da izmir marşı ile gaza gelenler olmak üzere.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol