telepati

lawyer x
Gerçekten bu konuda ihtisas yapmak ya da bilgi sahibi birinden telapat olup olmadığım hakkında bilgi almak isterdim. Zira aklıma gelen her şey oluyor. Yaşadığım basit birkaç olayı anlatmak isterim. Bir gün ders çalışıyorum alakasız bir şekilde aklıma pek de sık görüşmediğim bir arkadaşım geldi. Birden bire ehliyetinin olmadığını ve kaza yaptığını ve bunu konuştuğumuzu düşündüm. Ertesi gün beni aradı ve olaylar aynen düşündüğüm şekilde olmuş hem de düşündüğüm sıralarda.

Bir gün de rüya gördüm yine pek sık görüşmediğim bir arkadaş hatta o sıra iki sene filan oluyordu. Rüyamda bunun küçük erkek kardeşini görüyorum. " ablacım ne yapıyorsun, abin nerelerde " filan diyorum. O da bana "abla ben bir gemide çalışıyorum yakında bir de klip çekeceğiz arkadaşlarla abim de askerde ablamda kalıyor" dedi. Sabah kalktım arkadaşı aradım rüyamı anlattım. "Sen nasıl dua ediyorsun bana da söyle" dedi. Haliyle anlam veremedim. Sonra anlatmaya başladı, " ahmet şu an uluslarasu bir gemide çalışıyıor, aynı zamanda da bir rap albümü çalışması var, abim de istanbulda askerde, haftasonları bende kalıyor" dedi. Gerçekten bunun bilimsel bir açıklamasının olacağını düşünmüyorum.

Bir gün de namaz kılacağım, anneme dönüp " paraşüt nerde" dedim annem de normalmiş gibi "odana bıraktım" dedi. Kastettiğim şey ferace idi ve annem de bunu anlamıştı. Daha buraya yazacağım en az yüz tane olay vardır. Tesadüfle filan açıklanamayacak şeylerdir. Yeteneğim varsa aydınlanmak isterim yeterin gali
2
siyahhanim siyahhanim
Bazen Allah bazı kullarına kaldırabileceği biçimde özel ilhamlar verebiliyor, çok güçlü bir iradeye sahipseniz ve zihni sureclerinizi rahat kontrol edebiliyorsanız olabilir neden olmasın
lawyer x lawyer x
Ben aslında bir ara zikir çekiyordum çokça, sonra tamamen tevafuk biriyle tanıştım o bir cemaate üye idi. Ona anlattım şu zikirleri çekiyorum diye bana birine tabii misin dedi, ben de hiçbir cemaatle ilişkim olmadığını ve kendi kendime yaptığımı söyledim. Zikirlerimi söyledim birilerine danıştı bana dönüş yaptı ve çok tehlikeli bir şey yaptığımı, zikirlerin de level level olduğunu, benim level1'den başlamam gerekirken 50'den başladığımı ve manen bunun rahatsızlık vereceğini söyledi sonra azalttım haliyle. Başka başka olaylar da yaşıyordum ve azalttıktan sonra daha rahat oldum. Bu konuda da aslında bilgi almak gerekir bilen birinden.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol