tahammül edilemeyen şeyler

ignemvenimittere
Kalitesiz müzik, düşük iq, cahil insan, son ses arabesk müzik açan ve asla susmayan bir yancısı olan minibüs şöförü, ağlayan çocuk, yüzünü yıkarken bileğinden yavaşça dirseğine süzülen su damlası, haksız olduğu halde haklılığını savunan bir avuç idiot topluluğu ve konuya daha hakim olunduğu halde, bilip bilmeden o konuda dahiymişçesine konuşan gerizekalıları dinlemek zorunda kalma durumu.
(bkz:ömür törpüsü)
tor
Gözünüzün içine baka baka yalan eylemini gerçekleştiren modellerin çoğalması...

Anlamıyor muşum gibi anlat...iyi geliyor.
monica ziyagildurulay
3 günden fazla kalan yatılı misafir resmen sinirlerimle oynuyor, kendi yaşam alanımın kısıtlandığını düşünüp pis pis bakıyorum artık yavaştan yol alması gerektiğini cümle altlarına serpiştiriyorum ama ısrarla anlamamazlıktan geliniyorsa yıldırma politikamı işin içine sokuyorum hala daha anlamadıysa sabahın köründe açtığım şarkılarla minik konserler veriyorum nedense akşamına kalmadan uçup gidiyorlar.
morpheus
Yetişkinlere ait bir etkinlikte çocuk seslerine tahammül edemiyorum. Düşüncesiz insanlar çocuklarını da getirmiş yanlarında. oynanan oyun yetişkinler için olunca çocuğun ilgisini çekmedi tabi. Bütün zevkim yerle yeksan.
in vino veritas in aqua sanitas
Hayatı boş işler peşinde koşmakla geçen 0 IQ'lu denyoların kendini bir halt zannedip ahkam kesmesi.

Onu da geçtim, çok akıllı zannediyorlar kendilerini...


Nereden baksan 13 yıldır sigara içmiyorum. Son bir saatte nereden baksan 1 paket sigara içtim.

Böyle andavallara diploma veren üniversitelere de tahammülüm yok.