Sözlük yazarlarının zayıf noktaları

memosh usta
bu sefer uzun uzun yazmayacağım. zaten uzun uzun yazdıklarım da pek okunmuyor. aslında bir ucundan okumaya başlasanız seversiniz. neyse bunun sitemini fazla uzatmayacağım.

zayıf noktamı, lanet olsun içimdeki insan sevgisine diyerek özetlemek istiyorum. hayır bu söz üzerine marks'tan alıntı falan yaparak üç parağraf açıklamayacağım. iki dize şiirle bir örnek verip, 1 a4 uzunluğunda tefsir yapmayacağım. hayır bu giriyi fazla uzatmayacağım.
4
medikalninnici
Aynı hatayı binlerce kez yapmak.Hata olduğunu biliyorum ama kabul etmiyorum. Sebebi basit; İnsanların insan olan taraflarına dokunabileceğimi düşünmek. Onlara hayatta yeni bir umut yüklemek. Sanane kafayımı yedin ?dediğinizi duyar gibiyim ama ne yapayım bende böyle bir manyağım.
realist
(bkz:merhamet)

Asla ve asla yardım dileyen insana hayır diyemiyorum. Bu hayvanlar için de geçerli. Tek kırılma noktam bu sanırım. Bu yüzden büyük kazıklar yediğim de doğrudur.
morpheus
Sanırım tek zayıf noktam bağımlılıklarım. Bunu söylediğim için üzgünüm ama gerçekten köleleri durumdayım ve vazgeçemiyorum. Buna sevdiğim insanlarda dahil.