regl dönemindeki sevgiliye yapılmaması gerekenler

mona
genel olarak muhattap aldığınız insana yapmamanız gerekenlerle aynı içeriğe sahiptir. kişiden kişiye değişmekle birlikte o kimseyi üzecek, kıracak, duygusal ve mental anlamda yoracak olan her şey listeye dahildir.
ivan milinski
beylere sesleniyorum dişil kişiniz yanınızdaysa masaj yapın karnına iyi gelir.kedi gibi oluyorlar oh mis. bi çikolata alın gelin bulundurun ne bileyim sıcak su torbası yapın abi. Uzaktaysanız bilemem iyi geçinin bir iki kelam edin sabırlı olun abi. Sonra ''siz ne anlarsınız'' diyorlar. Taam tamm hee...
finite infinite
Yakınınızda Ayağını sıcak tutsun diye çorap v. s olmasın hepsini yıkayın mesela. tatlı krizi için çikolata almayın. Diyete başlayın. "çok kilo aldın, sen de benimle diyet yap, suratın sivilce doldu" diyin. duygusallaştığı zamanlar girdiği ani ağlama nöbetleri için kağıt mendil bulundurmayın.temaya atıf yapın, bırakın bez mendil kullansın. Dismenore için ağrı kesiciyi de sakın almayın.nane limon iyidir. En önemlisi olası sinir ataklarına hazırlıklı olun, kendinizi ezdirmeyin. Siz erkeksiniz, taviz vermeyin. Hadi gazanız mübarek olsun.
(bkz:bgv)
2
Sözlük
döviz kurları canlı