pubg mobile

overlokmakinesi
tencent games firmasinin yapiminda bulundugu mobil platform icin gelistirilen pc versiyonu da bulunan bagimlilik yapici
ve bir suru bug ve luglarla dolu olmasina ragmen guzel bir oyun sahsen oynamayi cok seviyorum
oynamak isteyenler gelsin buyursun
nick:overlokmaknesi
dilhun
Türkiye'de oynamayan bir ben kaldım sanırım. Çok gündemde olduğu için benim ilgimi çekmiyor nedense. Bir de Sağolsun erkek kardeşlerim sürekli oynadıkları ve mikrofon kullanarak oynadıkları için beni oyundan nefret ettirdiler.
(bkz:popüler şeyleri sevmemek)
mavikaranlik
ilk oynadığım gün ilk sefer olmasına rağmen birinci olup gaza geldiğim oyun.Meğerse botlar ile oynuyormuşum.
Hemen gidip pc versiyonunu almıştım ardından ben bunu oynarım diye.
velhasıl pc versiyonunda aldım alalı bırakın birinci olmayı 1 tane insana 1 mermilik hasar bile veremedim. bir anlık öfke ile silmek üzereyim.
tor
Yaklaşık 2 hafta önce başladığım online oyun...
Bağımlılık yaptığı söylentilerini doğruluyorum...

Edit: yeni zelanda olayından sonra direkt silmiş bulunmaktayım. Etkisi altında kaldım ve çok üzücü...
pikachu
Normalde sadece mobilden oynanması daha iyi ve güzel iken bunu pc için olan pubg nin paralı olması nedeniyle pubg mobile'ın pcde Android emülatör ile oynamak oyunda hilelere sebebiyet verdi. Bu emülatörü ise tencent games çıkardı. Yani şöyle ki normal pubg paralı olduğu için millet bilgisayarında pubg mobile oynuyor anasını satayım.

Hileler genelde aim, esp sekmeme ışınlanma, tek atma gibi yüzlerce özellikten oluşuyor. Tencent games ise baktığım üzere çözümü oyuncuyu banlamakta bulmuş. Şimdi sorabilirsiniz hani mobile da direk hile olmaz mı diye. Olabilir arkadaşlar. Bunun için cihazınızın rootlu olması gerekiyor. Rootlu olsa bile ayrıca pubg mobile gameguardian (gg) gibi oyunlarda hile yapmamızı sağlayan uygulamalara engel Atmış. Bu yüzden biraz zor mobilde pubgye hile çekmek. Ban riski de çok fazla maalesef. Umarım hileler biter ve bizde güzel bir oyun deneyimi yaşarız.
gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Yaklaşık 1 yıldır oynadığım online oyun. Sosyal medyayı bırakıp bu oyuna sarmam sonucu bağımlısı oldum diyebilirim. Oynamasam bile gün içinde birkaç kez girip ne var ne yok diye bakıyorum. 6 7 kere sildim kurtulamadım, hesabımı sildim kurtulamadım, kendime hedef koydum yine kurtulamadım. Pandemi biter bitmez son kez sileceğime eminim..

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol