online yazarlar

0 /
medikalninnici
Aralarından 1 saat önce ayrıldığım, uykumun en güzel beni sarmalayan evrelerinde depremin "koğuş kalk! Sözlük uyanıyor" diye sallayarak ve öküz gibi korkutarak uyandırıp aranıza döndürdüğü yazarlardır.
Evet bugün depremden faydalanıp birazcıcık duygu sömürüsü yaptığıma göre "günaydın sözlüüük ".
kaptan jack sparrow
Ben bu saatlerde gelip asayişe bakıp gidiyorum. Bir türlü düzenimi tutturamadığımdan gelemiyorum. Ama elbet bir gün. Ne kadar da romantik bir bakış açısıyla yazdım şuan.
Realist yazim. Arkadaşlar bu aralar çok meşgulüm en yakın zamanda gelip bir sürü entry gircem. Bol bol eksilersiniz. Hahaha.
serendipity
Kırk yılın bir sırtı benim de bu köşeye uğrayıp keyifle kendimi paylaşmak istemiş olduğum başlıktır. Ancak gelin görün ki düşmana korku salan dirayetimiz gecelerde de bizi bırakmıyor.
Derler ki;
“Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan mübarek gecelerde ölmüşleriniz sizleri ziyaret ederler.”
Ziyaretçilerimizle birlikte hepinize hayırlı geceler ile hayırlı sabahlar arası ince bir çizgide hayırlı günler diliyorum sn sözlük.
nushirevan
"rekor" sayının 48 olduğunu öğrendiğim başlık. sözlüğe geldiğimde 2. nesil bir yazar olarak ne kadar geride kaldığımı anlamak için başlıkların açıldığı tarihe dikkat ederim. kimi başlıkların 2017'de açıldığını gördüm. fakat yazar o tarihten beri pek de aktif olmamış. bunun sebebi o başlıkla ilgili etkileşimin yine benzer tarihlerde durmuş olmasından kaynaklanıyor olabilir. güvensözlük logosuna tıklıyor, gelen ekranda "rastgele" başlık seçeneğine tıklıyorum. burada tanım yapabileceğim bir başlık olana dek sayfayı yeniliyorum. böylece bazı başlıklar hortluyor. muhtemelen de 2018 Kasım ayından beri sözlükte aktif olmadığı bilinen listedeki yazarların mail kutularına bildirim gidiyor, tahmin ediyorum sadece. demem o ki, yeni başlık açmanın yanında, eski açılan, gerektiği kadar etkileşim almamış başlıkları hortlatarak bu sayıyı daha da yukarı çekebiliriz gibime geliyor. büyüklerim daha iyi bilir tabi 😅
1
Sözlük
kuluçka makinesi One Hit Wonder Likit Smok Nord