milli irade

horasan
CHP'NİN İSTANBUL'U ALMASINI KABULLENMELİ MİYİZ?
Bu kez bir dost umun yaptığı analizi Paylaşıyorum. Ve yüzde yüz katıldığım için bunu yayınlıyor ve bu konuda yazmayacağım için dostuma teşekkür ediyorum. Eline sağlık Dostum
Muhalifler diyor ki; "Bir oyla da kazansak bunun adı demokrasidir, kabullenmek zorundasınız"

Seçimde yapılan hileleri, hırsızlıkları bir kenara bırakıyorum.

İstanbul'da İmamoğlu'nun başkanlığını neden kabul etmek istemediğimi anlatmadan önce, kazandıkları zaman ortaya koydukları bu demokratik(!) tavra bir hatırlatma ile cevap vermek istiyorum;

Siz değil miydiniz biz, Müslümanların karşısına çıkan engelleri her kaldırmak istediğimizde, milletin ezici çoğunluğu onaylasa dahi "Ama laik devlet ideolojisine, Cumhuriyet değerlerine ve kurucu iradeye aykırı" diyerek karşı çıkan, buna kalkışan partileri kapatan, siyasileri yasaklayan?

O zaman demokrasi yok muydu?
İşinize gelmeyenleri istediğinde adamdan saymadığınız Cumhur'un kıymetini şimdi mi anladınız?
Biz, "Milletin çoğunluğunun istediğinin değil de, kurucu iradenin/ideolojinin dayattıklarıyla yönetilen rejime Cumhuriyet denir mi?" dediğimizde bizi Cumhuriyet düşmanı yapan siz, şimdi hangi yüzle Milletin oyu adına bize fiyaka yapıyorsunuz?

Ama ben yine de sizin bu antidemokratik tavrınıza aynı şekilde karşılık verdiğim için kabullenmiyor değilim İstanbul seçimlerini.

Evet, eğer gerçekten CHP ve İYİPARTİ'lilerin sandıktan zaferle çıktıklarına inansaydım, sizin yaptığınızı yapmaz, bağrıma taş basar, "demek ki millet bunu istedi" der kabullenirdim sonucu.

Amaaa...

Zafer çığlıklarına kulak kabarttığımda duyuyorum ki o sandıklardan çıkanlar sadece CHP ve İP'liler değil.
Sosyal medyadaki paylaşımlara, gazetelerdeki yazılara, televizyonlardaki beyanatlara baktığımda anlıyorum ki İstanbul'u yönetecek olan sadece CHP ve İP'liler değil.

Bu seçim sonucunda;
FETÖ, PKK ve bilimum TÜRKİYE DÜŞMANLARI şehirlerin yönetimine ortak olmuştur.

Hepsi CHP ve İP'in daveti ve onayı üzerine onlara destek vermiş, karşılığını almak ve yönetimde olmak üzere CHP ile kirli bir ittifak yapmıştır.

Evet ben bu seçim sonuçlarını kabul etmiyorum. Demokrasi içinde, bir oyla kasanılsa dahi kabul edeceğim seçimlere, PKK ve FETÖ dahil olduğu için, CHP'nin kazandığı şehirleri onlarla birlikte yöneteceğini bildiğim/gördüğüm için bunu bir BEKA SORUNU olarak görüyorum.

Seçim sonuçları MİLLİ İRADEYE ve DEVLET BEKASINA aykırıdır.

Yapılan usülsüzlükleri, hileleri, hırsızlıkları ortaya çıkarıp bu seçimleri hükümsüz kılmak, devletin her kurumunun boynuna borçtur ve bu vatana yapılabilecek en büyük hizmet olacaktır.

Nokta!!
Alıntıdır.!!!
#horasan

[email protected]