medium

mahur
Bir ara kullanmayı denedim. Ama pek beceremedim. Türkçe olarak hem zayıf hemde az kullanıcı var. Yabancı dil olarakda ben zayıfım. Kısacası olmadı.
mahur
Aklınıza gelebilecek her konuda makalenin amatör veya profesyonel yazarlarca paylaşıldığı sanal platform. Yeni nesil bloggearin buluşma yeride denebilir. Şimdilerde türkçe yayın adlı türklerin kurduğu bir bölüm ile tekrar dikkatimi çekti. Türkçe yayında birçok yazarın paylaştığı yazılara ulaşmak mümkün. Sizde isterseniz yazar olabilir veya sadece okur olarakda kalabilirsiniz.

hep aynı tarz yazarlar var ileride geliştikçe yazarlar cesitlenirse daha güzel olur. Şimdilik daha çok iş dünyasına yönelik ve akedemik yazalar daha çok. Özellikle listelenmiş, bilmem kaç adımda 10 kural gibi yazılar beni pek sarmadı. Yazarların çoğu benzer cemiyetten olmasından kaynaklanabilir yada bana hep o tarz olanlar denk geldi. Mühendis kafasıyla yazılmış, mekanik yazılar. Tabi kötü diyemem, ama hep benzer olmasi da iyi degil
Ayrıca ekrandan okumak için oldukça uzun Ben ekranda çok uzun yazıları takip edemem birisiyim. Ama yine arada okunabilir, güncel kalabilmek için. Bir sözlükteki samimimiyet ve pratik zekâya rastlamak mümkün değil.
Sözlük
Kuluçka Makinesi Açılış Organizasyon serbest piyasa