makarna

babanin oglu
İçeriğinde Bir miktar domates,biber ve salça kullanarak ortaya müthis bir lezzet çıkarabileceğiniz yemeğin ana maddesi.
Burgulu,çicek,boru ve uzun türleri mevcuttur.
doctar
Pişirildikten sonra suyu ile beraber yenilmesi tavsiye olunan besindir. Zira o lavaboya dökülen suyun içinde B2 vitamini mevcuttur.
mateist
Özellikle ekonomik olması sebebiyle çok tüketilen karbonhidrat kaynağı.bol domates sosu ve kaşar peyniri ile lezzet bombasına dönüştürülen ucuz gıda.
armady
Bol karbonhidrat içeriği sebebiyle spor yapanların ilk tercihi, öğrencilerin kaçış noktası. Ketçaplı olanı tabağı mahveder, bulaşıkta bela olur. Salçalısında anneler uzmandır.
aquagirl
soğuk salatası, sıcak yemeği, garnitürü kısacası her türlüsü muhteşem olan, dünyanın en güzel ve yaratıcılığı arttıran yiyeceği. çünkü istediğiniz her türlü sosu icat edip ekleyebilirsiniz üstüne, makarna hepsine yakışır.
aspirwlee
Tarafımca yoğurtlusu sevilir. Ekonomiktir. Hatta bol yoğurtlusu sevilir. Hatta ve hatta öyle bir yoğurtlu sevilir ki (bkz:makarnalı yoğurt) olur. Yalanası, yemeyip de yanında yatılması, sabah yatağına kahvaltı getirilmesi gereken yiyecektir.
ekososyopolitik
Makarna, Spor yapanların ve diyet uygulayanların karbonhidrat diye adlandırdıkları, pişirmesi kolay ve hızlı, çok çeşitli tatlarda servis imkanı sağlayan gıdalardandır. Makarna, pilav ve süt ün dengesiz tüketiminin basenlerde yağlanmaya etkisi var diye biliyorum.
parvo
fakir zengin demeden hemen herkesin severek tükettiği, olmazsa olmaz, yeri dolmaz nefis yiyecek. buğday ürünlerinden üretilmiş olması nedeniyle gluten enteropatisinden muzdarip insanların tükemediğini üzülerek belirtmek istiyorum.
operation flashpoint
peyniri küçük parçalara ayirip dagitirsin, sonra mayonez katıp karıştırırsın. en son ev yapımı yoğurdunu üzerine dökersin.

eğer mayonez ve ketçaplı seviliyorsa turşu doğrayıp yersin(hamburger tadı bırakıyor ağızda).

afiyet olsun.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol